Malkara Belediyesi‘nin Malkara‘nın düşman işgalinden kurtuluşunun 95. Yılı etkinlikleri kapsamında düzenlediği 14 Kasım Ortaokullar ve İlkokullar arası Kurtuluş Kupası Halı Saha Futbol Turnuvası başladı.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin

Malkara Belediyesi'nin Malkara'nın düşman işgalinden kurtuluşunun 95. Yılı etkinlikleri kapsamında düzenlediği 14 Kasım Ortaokullar ve İlkokullar arası Kurtuluş Kupası Halı Saha Futbol Turnuvası başladı.
Haber Malkara 3 Kasım 2017 'te güncellendi. 577 defa okundu.


14 Kasım Ortaokullar ve İlkokullar arası Kurtuluş Kupası Halı Saha Futbol Turnuvasının ilk maçı Nurten Hüsnü Pullukçu ve İmam Hatip Ortaokulları arasında oynanan maç ile başladı.

14 Kasım Ortaokullar ve İlkokullar arası Kurtuluş Kupası Halı Saha Futbol Turnuvasına; Atatürk Ortaokulu, Nurten Hüsnü Pullukçu Ortaokulu, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Orhan Öztrak Ortaokulu, Merkez Ortaokulu, Mustafa Uysal Ortaokulu, İmam Hatip Ortaokulu olmak üzere 6 ortaokul ve Şair Nevi İlkokulu, İrfan Macar İlkokulu, Hüseyin Köse İlkokulu, Mehmet Akif Ersoy İlkokulu ve Balabancık İlkokulu olmak üzere 5 ilkokul katılım sağladı.

Turnuvada oynanacak müsabakalar sonucu dereceye girecek olan takımlara ödülleri 14 Kasım 2017 Salı günü saat 19.00'da eski otogar alanında düzenlenecek olan etkinlikte takdim edilecek.

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org