özkan Dikmen Tekirdağ Pusula Gazetesi

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Özkan DİKMEN
Özkan DİKMEN
Tekirdağ Pusula Gazetesi
posta@habertekirdag.net
Tekirdağ 30 Mart itibariyle yeni bir yapılanma sürecine girdi. Burada CHP seçim sürecinde iyi bir oyun ortaya koyarak sonuca ulaşmasını bildi. Esasen bu antrenmanlarda yapılan çalışma sonrası sahaya çıkacak 11 oyuncu ve teknik direktörü belirleme yarışıydı.
Adam günlerce, hatta aylarca biri ile uğraşmış. Boşuna dolusuna, nasıl lazımsa eksiklerini ortaya koymak biraz daha dikkatli olması adına birisi diğeri ile uğraşmış. Uğraşılan zat-ı muhterem de 'muhterem' biriymiş..
21/04/2014 12:09
Seçim çalışmalarında stresli ve gergin kampanya gördük. Hiç bu kadar gergin bir seçim daha yaşamadık dersek yalan olmaz. Özellikle büyükşehirde kıyasıya bir yarış olacağı kanaati hakimdi kamuoyunda ancak beklenen olmadı. Kadir Albayrak gizliden gizliye onca eleştirilere rağmen açık ara kazandı.
02/04/2014 11:23
Ekrem Eşkinat’ı yazdıkça bazı kesimler Eşkinat’dan daha çok tepki veriyor. Yani kraldan çok kralcılar oluyor etrafta.
27/03/2014 15:01
Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
Mevzu siyaset ve zaman daralıyor. Tekirdağ merkezde ise sular tersine dönmeye başladı. En azından akışını durdurdu. Ön seçimde sandıktan çıktıktan sonra hemen her kesimin neredeyse onayını alan Eşkinat aslında kendisine en yakın rakibinin de ciddi oy aldığını unutarak parti içinde belli bir kesimi küstürdü. Belki biraz da kırdı.
13/03/2014 15:14
Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ merkez Süleymanpaşa ilçesi belediye başkanlığı için önemli bir adım atarak ön seçimle adayını belirledi. Bu süreçte aday adaylarının tamamı büyük bir özveri ile çalışarak 'en iyi ben yönetirim' iddiasıyla üyelerden oy istedi. Sonuçta ipi göğüsleyen ise Ekrem Eşkinat oldu.
05/02/2014 20:24
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org