Yurdakul’u ziyaret ettiler

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Malkara Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Hasibe Hatip ve beraberindeki heyet Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul'u makamında ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarette planlanan projeler ve yapılan çalışmalar hakkında görüşüldü.
Haber Malkara 15 Şubat 2020 Bu Haber 246 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Yurdakul’u ziyaret ettiler

Malkara Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Hasibe Hatip ve Malkara Kent Konseyi Kadın Meclisi Yürütme Kurulu Üyeleri başkanlık makamında Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul'a nezaket ziyaretinde bulundular. Malkara Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Hasibe Hatip planlanan projeler ve yapılan çalışmalar hakkında görüşülen konuları Belediye Başkanı Yurdakul'a anlatıp, kendisiyle görüş alışverişinde bulundu. Ziyarette; Belediye Meclis Üyeleri Nuran Başkütük, Birsen Karataş ve Malkara Kent Konseyi Başkanı Hasan Akçay da yer aldı.

“KAPILARIMIZ HER ZAMAN AÇIK”

Malkara Kent Konseyi Kadın Meclisine kapılarının her zaman açık olduğunu belirten Başkan Yurdakul, “ Malkara Kent Konseyi Kadın Meclisinin projelerini önemsiyoruz. Kadın elinin dokunuşlarıyla güzel ilçemiz Malkara'yı daha da güzel yapmayı hedefliyoruz. Malkara Kent Konseyi Kadın Meclisinin çok önemli projelere imza atacağına inanıyorum. Malkara Belediyesi olarak elimizden gelen bütün desteği vereceğiz” diyerek düşüncelerini belirtti. Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul Malkara Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Hasibe Hatip ve Yürütme Kurulu Üyelerine gerçekleştirmiş oldukları ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyetini dile getirip, teşekkür etti.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
 haberleriMALKARA BELEDİYESİ İLÇEDE BULUNAN PARKLARI KAPATIYOR


GÜNDEM 23 Mart 2020
Malkara haberleri
 haberleri“Bu Talana İzin Vermeyeceğiz”


GÜNDEM 14 Şubat 2020
Malkara haberleri
 haberleriSağlıklı Bir Gelecek, Yürüyerek Gelecek


GÜNDEM 25 Ocak 2020
Malkara haberleri
 haberleriTekirdağ’da Kuvvetli Rüzgar Etkili Oldu


GÜNDEM 5 Nisan 2020
Malkara haberleri
 haberleriŞehir Hastanesi Bağlantı Yolu Çalışmaları Başladı


GÜNDEM 4 Nisan 2020
Malkara haberleri
Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org