YURDAKUL‘DAN ŞARKÖY BELEDİYE BAŞKANI ALPAY VAR‘A ZİYARET

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Şarköy Belediyesi Hizmet Binasına giderek, Şarköy Belediye Başkanı Alpay Var'ı makamında ziyaret etti.
Haber Malkara 29 Ekim 2019 Bu Haber 129 kişi tarafından okundu.

tekirdağ YURDAKUL'DAN ŞARKÖY BELEDİYE BAŞKANI ALPAY VAR'A ZİYARET

Ziyarette; Ege ve Marmara Belediyeler Birliği Başkanı Selman Hasan Arslan, Kaytazdere Belediye Başkanı Ali Kangal, Çanakkale Belediye Başkan Yardımcısı M. İrfan Mutluay, Burhaniye Belediye Meclis Üyesi E. Oya Özarkon, Küçükkuyu Belediye Meclis Üyesi Selçuk Şahin de yer aldı.

Ziyarette Ege ve Marmara Belediyeler Birliği Başkanı Selman Hasan Arslan ve Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Şarköy Belediye Başkanı Alpay Var'a, Ege ve Marmara Belediyeler Birliği  hakkında detaylı bilgiler vererek, Birliğe üye olması için davette bulundular.

Şarköy Belediye Başkanı Alpay Var, gerçekleştirilen ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ve beraberindekilere teşekkür etti.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
 haberleriTekirdağ'da, Dere Yatağında Erkek Cesedi Bulundu


GÜNDEM 21 Kasım 2019
Malkara haberleri
 haberleriTekirdağ'da 35 Kaçak Göçmen Yakalandı


GÜNDEM 21 Kasım 2019
Malkara haberleri
 haberleriİş Arkadaşıyla Tartıştı, Kalp Krizi Geçirerek Öldü


GÜNDEM 21 Kasım 2019
Malkara haberleri
 haberleriTüketici Hakem Heyetine Başvuru Süreci Nasıl İşler?


GÜNDEM 21 Kasım 2019
Malkara haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org