YURDAKUL‘DAN DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERİN AİLELERİNE ÖDÜL

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul Lise ve Üniversite sınavlarında ilçemizde ilk 3'e giren öğrencilerin ailelerini başkanlık makamında ağırlayarak hediyelerini takdim etti.
Haber Malkara 27 Eylül 2019 Bu Haber 143 kişi tarafından okundu.

tekirdağ YURDAKUL'DAN DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERİN AİLELERİNE ÖDÜL

Ödül töreninde eğitime yapılan yatırımın en önemli yatırım olduğunu belirten Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; "Geleceğimizi gençlerimizle birlikte inşa edeceğiz. Bunun içinde gençlerimizin eğitimine büyük önem veriyoruz. Lise ve Üniversite sınavında İlçemizde ilk 3'e giren öğrencilerimizin her zaman arkasında bulunan ailelerimizle bir araya gelerek tebrik etmek istedik. Öğrencilerimizin gerçekleştirdiği başarının mimarı olan öğretmenlerimizi de tebrik ediyorum. Umarım başarılı altı öğrencimiz ilçemizdeki diğer arkadaşlarına ve yakınlarına örnek olurlar. İlçemizi en iyi şekilde temsil edeceklerine inandığım öğrencilerimize hayat boyu başarılarının devamını diliyorum.” diyerek öğrencilerin ailelerine hediyelerini takdim etti.

Lise ve Üniversite sınavında başarı gösteren öğrencilerimiz;

Burhan Yılmaz (Merkez Ortaokulu), Selin Ökmen (Atatürk Ortaokulu), Zehra Ergün (Mustafa Uysal Ortaokulu), Esra Çınar (Malkara Anadolu İmam Hatip Lisesi), Burak Can Kart (Malkara Anadolu Lisesi), Zahide Nur Küçükyıldız (Malkara Anadolu Lisesi).

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
 haberleriTekirdağ'da, Dere Yatağında Erkek Cesedi Bulundu


GÜNDEM 21 Kasım 2019
Malkara haberleri
 haberleriTekirdağ'da 35 Kaçak Göçmen Yakalandı


GÜNDEM 21 Kasım 2019
Malkara haberleri
 haberleriİş Arkadaşıyla Tartıştı, Kalp Krizi Geçirerek Öldü


GÜNDEM 21 Kasım 2019
Malkara haberleri
 haberleriTüketici Hakem Heyetine Başvuru Süreci Nasıl İşler?


GÜNDEM 21 Kasım 2019
Malkara haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org