YURDAKUL‘DAN AVCILARA ZİYARET

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Avcılar Günü olması sebebiyle Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Malkara'daki avcıları ziyaret etti.
Haber Malkara 16 Eylül 2019 Bu Haber 100 kişi tarafından okundu.

tekirdağ YURDAKUL'DAN AVCILARA ZİYARET

Gerçekleştirilen ziyaretlerde; Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Özer, Malkara Avcılar Derneği Sadık Akçay, Malkara 14 Kasım Avcılar ve Balıkçılar Derneği Başkanı Nedim Karahan, Malkara Avcılar ve Doğa Sporları Derneği Başkanı Öner Kökten ve avcılar yer aldı.

Program kapsamında Malkara Avcılar Derneği, Malkara 14 Kasım Avcılar ve Balıkçılar Derneği ile Malkara 14 Kasım Avcılar ve Balıkçılar Derneği'ni ziyaret eden Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul;“ Belirtilen yasa ve kanunlara uygun bir şekilde kazasız, belasız iyi bir av sezonu geçirmenizi ümit ediyor, tüm avcılarımızın Avcılar Günü'nü kutluyorum.“ diyerek hediye takdiminde bulundu.

Malkara Avcılar Derneği Başkanı Sadık Akçay ise tüm avcılar adına Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul'a avcıları temsilen sembolik bir hediye takdim etti.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
 haberleriBAŞKAN AKAYDAN EMNİYET MÜDÜRÜ TOPKAYA''YA ZİYARET


GÜNDEM 23 Ekim 2019
Malkara haberleri
Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org