YURDAKUL YILDIZ PASTA CAFE‘NİN AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Camiatik Mahallesi Cumhuriyet Caddesi üzerinde hizmete başlayan Yıldız Pasta Cafe'nin açılışını gerçekleştirdi.
Haber Gündem 17 Şubat 2020 Bu Haber 183 kişi tarafından okundu.

tekirdağ YURDAKUL YILDIZ PASTA CAFE'NİN AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ

Açılışa; AK Parti Malkara İlçe Başkanı Gökhan Şentürk, CHP Malkara İlçe Başkanı Hülya Ertan, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

Edilen duaların ardından açılış konuşması yapan Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; “Değerli hemşehrilerim, saygı değer Malkaralılar öncelikle hepinizi saygı ve sevgi ile selamlıyorum. Umuyorum ki Yıldız Pasta Cafe, hemşehrilerimizin damak tadına hitap edecek ve sosyal iletişimi arttıracak bir işletme olur. İşletme sahibi Fahri Yıldız'a hayırlı ve bereketli günler diler, Malkaralı hemşehrilerimize de hayırlı olmasını temenni ederim.“ dedi.

Yapılan konuşmanın ardından Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, AK Parti Malkara İlçe Başkanı Gökhan Şentürk, CHP Malkara İlçe Başkanı Hülya Ertan ve işletme sahibi Fahri Yıldız, kurdele kesimini gerçekleştirdi.

İşletme sahibi Fahri Yıldız tarafından açılışa katılan misafirlere ikramlarda bulunuldu.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
 haberleriTekirdağ'da çiftçinin köpeğini zehirlediler


GÜNDEM 1 Nisan 2020
genel haberleri
 haberleriTekirdağ'da, Trafik ışıklarıyla 'Evde Kal' Mesajı


GÜNDEM 1 Nisan 2020
genel haberleri
Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org