YURDAKUL; “SÖZ VERDİĞİMİZ GİBİ TÜM MAHALLELERİMİZE ÇOCUK OYUN GRUBU KAZANDIRDIK”

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Malkara Belediyesi, geleceğimizin teminatı çocuklarımızı sevindirmek ve gönüllerince eğlenebilmelerini sağlamak için Malkara’nın tüm mahallelerinde çocuk oyun grubu montaj çalışmalarını tamamladı.
Haber Malkara 12 Kasım 2019 Bu Haber 99 kişi tarafından okundu.

tekirdağ YURDAKUL; “SÖZ VERDİĞİMİZ GİBİ TÜM MAHALLELERİMİZE ÇOCUK OYUN GRUBU KAZANDIRDIK”

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; “Seçimlerden önce çocuk oyun grubu olmayan hiç bir mahallemiz kalmayacak demiştik. Söz verdiğimiz gibi belediyemizin imkânları çerçevesinde tüm mahallelerimize çocuk oyun grubu montajı çalışmalarını tamamladık.

Çocuk oyun grubu olmayan mahallemiz kalmadı.

Oyun oynamak her çocuğun en doğal hakkıdır. Çocuklarımızın fiziksel gelişimi için oyun alanları büyük önem taşımaktadır. Mahallelerimizdeki çocuklarımızın gönüllerince eğlenebilmeleri için Malkara Belediyesi olarak çocuklarımıza bu imkânı sağladık. Çocuklar bizim geleceğimizdir.” dedi.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
 haberleriTekirdağ'ın Heykel Ve Tabloları Müzayede İle Satılacak


GÜNDEM 7 Aralık 2019
Malkara haberleri
 haberleriNatalia'nın Kedilerini Zehirlediler


GÜNDEM 7 Aralık 2019
Malkara haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org