YURDAKUL MALKARA‘DA GERÇEKLEŞTİRİLEN BAYRAMLAŞMA TÖRENİNE KATILDI

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Ramazan Bayramı dolayısı ile Şehitlik Parkında yapılan bayramlaşma törenine katıldı.
Haber Malkara 7 Haziran 2019 Bu Haber 142 kişi tarafından okundu.

tekirdağ YURDAKUL MALKARA'DA GERÇEKLEŞTİRİLEN BAYRAMLAŞMA TÖRENİNE KATILDI

Gerçekleştirilen bayramlaşma töreninde; Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Malkara İlçe Kaymakamı Erkan Karahan, 95. Zırhlı Tugay Komutanı Tuğgeneral Erdem Murat Tatlı, Malkara İlçe Jandarma Komutanı Bnb. Murat Kızıltan, Malkara İlçe Emniyet Müdürü Mahmut Gülhan, Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Özer, Siyasi Partilerin İlçe Başkanları ile Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri, Sivil Toplum Kuruluşu Başkanları, Dernek Başkanları, Basın Mensupları, Muhtarlar ve vatandaşlar yer aldı.

Bayramlaşma töreninde konuşma yapan Malkara İlçe Kaymakamı Erkan Karahan ve Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Ramazan Bayramının tüm İslam alemine huzur mutluluk ve barış getirmesi temennisinde bulundular.

Yapılan konuşmaların ardından Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, bayramlaşma törenine katılanların Ramazan Bayramını kutladı.

Şehitlik Parkında yapılan bayramlaşma töreninin ardından, Malkara İlçe Kaymakamı Erkan Karahan, , 95. Zırhlı Tugay Komutanı Tuğgeneral Erdem Murat Tatlı, Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Malkara İlçe Jandarma Komutanı Bnb. Murat Kızıltan ve Malkara İlçe Emniyet Müdürü Mahmut Gülhan Malkara Devlet Hastanesine giderek, hastane çalışanlarının ve tedavi altından olan hastaların Ramazan Bayramını tebrik edip, acil şifalar temennisinde bulundular.

2014 Şömine Modellerini Gördünüz mü?
Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org