YURDAKUL MALKARA İTFAİYE İSTASYONUNU ZİYARET ETTİ

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Yangından Korunma ve İtfaiyecilik Haftası olması sebebiyle Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı Malkara İtfaiye İstasyonu'na giderek, Malkara'da hizmet veren itfaiyecileri ziyaret etti.
Haber Malkara 25 Eylül 2019 Bu Haber 134 kişi tarafından okundu.

tekirdağ YURDAKUL MALKARA İTFAİYE İSTASYONUNU ZİYARET ETTİ

Gerçekleştirilen ziyarette Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul;“ Fedakâr itfaiye personelleri her zaman takdire şayan bir görev yürütmektedirler. Tüm canlılara hizmet veren İtfaiyecilerimiz başta yangın olayları olmak üzere, çeşitli doğal afetlerde ve kurtarma çalışması gerektiren olaylarda, üzerine düşen görevi layıkıyla yerine getirmek için var gücü ile çalışmaktadır. Bu vesile ile yangın ve doğal afetle mücadelede yaşamını yitiren tüm itfaiyecilerimize Allah'tan rahmet diliyor, her zaman görevi başında olan itfaiyecilerimizin de  Yangından Korunma ve İtfaiyecilik Haftası'nı en içten dileklerimle kutluyorum.“ dedi.

Vatandaşların can güvenliği için 24 saat görevlerinin başında olduklarını belirten İtfaiye personelleri yapılan ziyaretten dolayı Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul'a memnuniyetlerini belirtip teşekkür ettiler.

Ziyarette Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, itfaiye personellerine günün anısına hediye takdiminde buldu.

2014 Şömine Modellerini Gördünüz mü?
 haberleriBahçesinde 55 Kiloluk Bal Kabağı Yetiştirdi


GÜNDEM 20 Kasım 2019
Malkara haberleri
 haberleriFotokopanla Kara Ağaçkakan Görüntülendi


GÜNDEM 20 Kasım 2019
Malkara haberleri
Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org