YURDAKUL KÜNKÇEŞME CADDESİ ESNAFI İLE BİR ARAYA GELDİ

Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası
Malkara ilçesi Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, 1Belediye Meclis Odasında Künkçeşme Caddesi üzerinde hizmet veren esnaflar ile istişare toplantısı gerçekleştirdi.
Haber Malkara 20 Eylül 2019 Bu Haber 102 kişi tarafından okundu.

tekirdağ YURDAKUL KÜNKÇEŞME CADDESİ ESNAFI İLE BİR ARAYA GELDİ

İstişare toplantısına; Belediye Başkan Yardımcıları Ersin Kaçar, İsmail Akkaya ve esnaflar katıldı.

Toplantıda açılış konuşması yapan Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, “Göreve geldiğimiz günden bugüne Malkaramızı güzelleştirmek adına bir çok projeye imza attık. İlçemizde değişen şehir kavramı ve vizyoner bir kent oluşturmak, marka şehir ile yaşanabilir bir çevre oluşturmak, çarşı içinde yer alan caddeleri çeşitli faaliyetlerle canlandırmak, hemşehrilerimizin daha kaliteli ve rahat ortamda alışveriş yapmalarını sağlamak amacıyla yayalaştırma projelerimize Künkçeşme Caddemiz ile devam edeceğiz. Cadde üzerinde hizmet veren esnafımız ile görüşüp proje hakkında kendilerine bilgiler verdik. İnsan odaklı belediyecilik anlayışı içerisinde esnafımıza verdiğimiz değerle esnafımızı da düşünerek ticaret akışının bu projelerle hızlanacağını düşünüyoruz. Marka şehir ve daha yaşanılabilir bir çevre oluşturmak için esnafımızın fikirleri ile çalışmalarımızı şekillendirip hızla Künkçeşme Caddesi Yayalaştırma Projesini hayata geçireceğiz." diyerek düşüncelerini ifade etti.

Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’un konuşmasının ardından Malkara Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü Çiler Şener Bilsel, Künkçeşme Caddesi esnafına proje detayları hakkında sunum gerçekleştirdi.

Yapılan proje sunumunun ardından Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, esnafların sorunlarını ve isteklerini dinleyip, fikir alış verişinin ardından toplantı sona erdi.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
 haberleriTekirdağ'da kaçak içki


GÜNDEM 11 Kasım 2019
Malkara haberleri
 haberleriTrakya‘da 302 Bin Fidan Toprakla Buluşturuldu


GÜNDEM 11 Kasım 2019
Malkara haberleri
 haberleriKozuva: Türk-Romen İşbirliğinin Gücüne İnanıyoruz


GÜNDEM 11 Kasım 2019
Malkara haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org