YURDAKUL GAZİLER GÜNÜ TÖRENİNE KATILDI

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'e Gazilik unvanı verilişinin 98. yıl dönümü ve Gaziler Günü dolayısıyla, Atatürk Anıtı önünde düzenlenen törene katıldı.
Haber Malkara 20 Eylül 2019 Bu Haber 148 kişi tarafından okundu.

tekirdağ YURDAKUL GAZİLER GÜNÜ TÖRENİNE KATILDI

Gerçekleştirilen törene; Malkara Kaymakamı Erkan Karahan, 95. Zırhlı Tugay Komutan Vekili İsth. Kur. Albay Tolga Genç, Malkara İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Oktay Oğuz, Malkara İlçe Emniyet Müdürü Mahmut Gülhan, Hâkim ve Savcılar, Siyasi Partilerin İlçe Başkanları, Belediye Meclis Üyeleri, Daire Müdürleri, Okul Müdürleri, Sivil Toplum Kuruluşlarının Başkanları ve Temsilcileri, Gaziler, Askeri Erkân, öğrenciler, basın mensupları ve vatandaşlar katıldı.

Kaymakamlık, Garnizon Komutanlığı, Malkara Belediye Başkanlığı ve Muharip Gaziler Derneği çelenklerinin Atatürk Anıtına sunulmasının ardından Mustafa Kemal Atatürk ve aziz şehitlerimiz için saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunması ile tören başladı.

Törende, Hüseyin Köse İlkokulu Müdürü Erkan Dağ ve Tekirdağ Muharip Gazi Derneği Malkara İlçe Temsilcisi Rahmi Işık günün anlam ve önemini belirten konuşmasının ardından Hüseyin Köse İlkokulu öğrencilerinin okumuş olduğu şiirlerin ardından tören programı son buldu.

Gerçekleştirilen törenin ardından İlçe Kaymakamlığı tarafından şehit ailelerine, gazilere ve  gazi ailelerine Malkara Askeri Gazinosu'nda yemek ikramında bulunuldu.

2014 Şömine Modellerini Gördünüz mü?
 haberleriSağlıklı Bir Gelecek, Yürüyerek Gelecek


GÜNDEM 25 Ocak 2020
Malkara haberleri
 haberleriTekirdağ'da Mazot Vurgununa 11 Gözaltı


GÜNDEM 29 Ocak 2020
Malkara haberleri
 haberleriTrakya'da Yağış Bereketi


GÜNDEM 29 Ocak 2020
Malkara haberleri
 haberleriTekirdağ'da Tarihi Eser Operasyonu


GÜNDEM 28 Ocak 2020
Malkara haberleri
 haberleriAskeri Birliğin Hurdalarını Çalarken Yakalandılar


GÜNDEM 28 Ocak 2020
Malkara haberleri
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org