Yulıa Yıldız İle Yaratıcı Drama

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
Çanakkale Belediyesi Çocuk Kültür Evi, çocukları yazarlar ve farklı disiplinlerden sanatçılarla buluşturmaya devam ediyor. "Yazar ve Sanatçı Buluşmaları" başlığıyla yürütülen etkinliğin şubat ayı konuğu, tiyatro sanatçısı Yulia Yıldız oldu.
Haber Gündem 20 Şubat 2020 Bu Haber 140 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Yulıa Yıldız İle Yaratıcı Drama

5 yaş ve üzeri çocuklarla Çocuk Kültür Evi Drama Atölyesi'nde bir araya gelen Yulia Yıldız, kendi oyunculuk serüvenini paylaştığı keyifli sohbetin ardından Feridun Oral'ın “Kırmızı Kanatlı Baykuş“ adlı kitabını yaratıcı drama aracılığı ile canlandırdı. Çocukların heyecanla takip ettiği canlandırma, sanatçının çocukları dahil ettiği drama oyunları ile tamamlandı.

Çocukların yoğun ilgi gösterdiği buluşma, Çocuk Kültür Evi koordinatörü Evren Aldoğan'ın konuk sanatçıya Çanakkale Belediyesi adına geleneksel Çanakkale seramiği takdimi ve toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
 haberleriTekirdağ’da Kuvvetli Rüzgar Etkili Oldu


GÜNDEM 5 Nisan 2020
genel haberleri
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org