Yüksel Yaralı Askeri Ziyaret Etti

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Hatay Reyhanlı’da araç kazasında yaralanan Ergene ilçesi Ulaş Mahallesinde ikamet eden P. Er Can Kara’yı ziyaret ederek kendisine geçmiş olsun dileklerinde bulundu.
Haber Gündem 21 Kasım 2019 Bu Haber 108 kişi tarafından okundu.

tekirdağ  Yüksel Yaralı Askeri Ziyaret Etti

Hatay Reyhanlı’da 24.09.2019 tarihinde vatani görevini yapmaktayken araç kazasında yaralanan Ergene İlçesi Ulaş Mahallesinde ikamet eden P. Er Can Kara’yı Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel ziyaret ederek kendisine acil şifalar dileklerinde bulundu. Gerçekleşen ziyarette Cumhuriyet Halk Partisi Ergene İlçe Başkanı Mustafa Ulusoy’da hazır bulundu.

Ankara’da hastanedeki tedavisinin ardından Ulaş Mahallesinde ki baba ocağında ilaç tedavisi devam eden yaralı askerimiz P. Er Can Kara’nın sağlık durumu hakkında bilgiler alan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, vatanımızın bölünmez bütünlüğü, milletimizin huzur ve refahı için mücadele eden kahraman ordumuzu Rabbim korusun diyerek, “Cennet vatanımıza göz diken iç ve dış düşmanlara karşı canını feda eden aziz şehitlerimiz ve vatan uğrunda savaşıp uzuvlarını kaybeden gazilerimiz sayesinde bugün rahat bir şekilde uyuyabiliyoruz. Gazi ve Şehitlerimiz ülkemizin sigortasıdır. Eli öpülesi analarımızın besleyip büyüttüğü, tırnağına bile zarar gelmesine kıyamadığı, canından can kattığı, ciğerparelerini vatanına kurban adadığı yiğitlerimiz ülkemizin göz bebeğidir. İşte bu yiğitlerin bir parçası olan Ergeneli kardeşimiz Can Kara’yı alnından öpüyorum. Can Kara kardeşimizin nezdinde bütün şehitlerimizi şükranla yad ederek kahraman gazilerimize ve yaralı askerlerimize Allah’tan şifalar dilerim” dedi.

Yaralı askerimiz P. Er Can Kara ziyaretinden dolayı Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel ve Ergene Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Mustafa Ulusoy’a teşekkür ederek, en kısa sürede iyileşerek silah arkadaşlarının yanında olmak istediğini belirtti.

2014 Şömine Modellerini Gördünüz mü?
 haberleriSokak Hayvanlarına Mama Desteği


GÜNDEM 25 Ocak 2020
genel haberleri
 haberleriErgene’de Tehlike Çanları


GÜNDEM 25 Ocak 2020
genel haberleri
 haberleriÇBSK Voleybol Takımı Grup Üçüncüsü Oldu


GÜNDEM 25 Ocak 2020
genel haberleri
 haberleriSağlıklı Bir Gelecek, Yürüyerek Gelecek


GÜNDEM 25 Ocak 2020
genel haberleri
 haberleri2 Gündür Kayıp Olarak Aranırken Cesedi Bulundu


GÜNDEM 24 Ocak 2020
genel haberleri
Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org