Yüksel Misinli Mahallesinde Sabah Namazında Vatandaşlarla Buluştu

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Misinli mahallesinde sabah namazını kıldı. Ardından cami cemaati ile mahalle kahvesinde kahvaltı organizasyonu düzenleyen Başkan Yüksel vatandaşların istek ve taleplerini dinleyerek karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.
Haber Ergene 11 Şubat 2019 Bu Haber 95 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Yüksel Misinli Mahallesinde Sabah Namazında Vatandaşlarla Buluştu

Başkan Yüksel “ Misinli mahallemizde beni ağırlayan vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Biz Ergenelilerin hep yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz. Ergene’yi daha üst seviyelere taşımak adına var gücümüzle çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın şartlarını iyileştirmek için göreve geldiğimiz günden bugüne birçok çalışma gerçekleştirdik. Misinli mahallemizde ek hizmet binası, sağlık ocağı, mevcut parklardaki oyun grubu ve spor aletleri, okullar ve yolların tadilatı tamamlandı. Meydan parkının açılışını yaptık, mezarlık üstü mevkiinde kanal ve su hattı döşendi. Parkların ve yeşil alanların temizliğini gerçekleştirdik. İhtiyaç duyulan yerlerde aydınlatmalar yapıldı. Ergene genelinde gerçekleştirdiğimiz projelerimiz gelecekte yapacağımız projeleri temsil ediyor, sevgi kenti Ergene diyerek çıktığımız bu yolda vatandaşlarımızın memnuniyeti bizlerin önceliğini oluşturuyor. Ergene ilçemiz için gece gündüz demeden yeni projeler üretiyoruz, yeni dönemde yapacağımız mesleki eğitim merkezleri, toplu hayvancılık üretim tesisleri modern semt pazarları ve yeni hizmet binası gibi projelerimizle halkımızın ihtiyaç duyduğu tüm alanlarda hizmet sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’i konuk eden Misinli Mahallesinde yaşayan vatandaşlar memnuniyetlerini ileterek “ Başkanımız bizlere yaptığı ve yapacağı çalışmalarını anlattı, güvenimiz tam ve başkanımıza desteğimizi sürdüreceğiz” dedi

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
 haberleriYüksel 9. Çorlu Kitap Fuarını Ziyaret Etti
Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel bu yıl 9. su düzenlenen Çorlu Kitap Fuarına katıldı. Fuarın ilk gününde haber spikeri ve yazar İsmail Küçükkaya kitaplarını okurları için imzaladı.Orion Alışveriş Merkezinde düzenlenen törenle açılan fuar ilk günden yoğun ziyaretçi akınına uğradı. Törenin ardından Başkan Yüksel İsmail Küçükkaya’ya Velimeşe Bozası ikram etti. Başkanın ikram ettiği bozayı içen İsmail Küçükkaya bozanın tadını çok beğendini aktardı. Başkan Yüksel İsmail Küçükkaya’ya, “Bu enerjimizi Velimeşe bozasına borçluyuz, Dünya çapında markalaşmış olan Velimeşe bozasını sağlık açısından herkese tavsiye ediyoruz” dedi. Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel gazetecilere yapmış olduğu açıklamasında, “Bütün misafirlerimize hoş geldiniz diyoruz. Kitaplar hepimiz için büyük bir nitelik taşıyor, gelişmek ve ileri medeniyetler seviyesine çıkmak için kitap okumak herkes için ihtiyaç teşkil ediyor. 10 gün boyunca devam edecek olan fuara halkımızın katılmasını arzu ediyoruz. İl genelimizde kültür ve sanat etkinliklerinin artmasını temenni ediyoruz. Umarım ki katılım fuar boyunca yoğunluğunu sürdürür. Sevgili İsmail Küçükkaya’ya sevgi kenti Ergenemizin Velimeşe mahallesinden meşhur bozamızı ikram ettik, Bozamızın enerji verdiğini, çeşitli hastalıklara iyi geldiğini konuğumuza anlattık. İsmail Küçükkaya’nın da bozamızı içmesi ve olumlu düşüncelerini aktarması bizi mutlu etti” dedi. Kitap fuarına katılımının ardından vatandaşlar ile kültür ve sanat hakkında sohbet gerçekleştiren Başkan Yüksel memnuniyetini iletti.


GÜNDEM 12 Şubat 2019
Ergene haberleri
 haberleri“TİCARET VE YATIRIM RİSK ALMAKTIR”


GÜNDEM 21 Şubat 2019
Ergene haberleri
 haberleri“ÇAMURLARI TEMİZLEMEZSEN KAPINA GELİRİM OĞLUM!”


GÜNDEM 21 Şubat 2019
Ergene haberleri
 haberleriÇİFTÇİLERE MAZOT- GÜBRE DESTEKLERİ ÖDENİYOR


GÜNDEM 21 Şubat 2019
Ergene haberleri
 haberleri'İşsizlikten Bunaldım' Notunu Bırakıp, İntihar Etti


GÜNDEM 21 Şubat 2019
Ergene haberleri
 haberleriMinibüsü Kumarhaneye Çevirmiş


GÜNDEM 21 Şubat 2019
Ergene haberleri
 haberleriKansızlık yaratacak kadar kanamalara dikkat edilmeli


GÜNDEM 20 Şubat 2019
Ergene haberleri
 haberleriYARDIMSEVENLER DERNEĞİ KURULUŞ YILDÖNÜMÜNÜ KUTLADI


GÜNDEM 20 Şubat 2019
Ergene haberleri
 haberleriKÖK HÜCRE BAĞIŞINA BÜYÜK DESTEK


GÜNDEM 20 Şubat 2019
Ergene haberleri
 haberleriSÜT VE ET BİRLİĞİ BİR ARAYA GELDİ


GÜNDEM 20 Şubat 2019
Ergene haberleri
 haberleriAK PARTİLİ MUSTAFA YEL’DEN MÜJDE !


GÜNDEM 20 Şubat 2019
Ergene haberleri
 haberleriMERAKLA BEKLENEN O İSİMLER…


GÜNDEM 20 Şubat 2019
Ergene haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org