Yüksel Mahalle Ziyaretlerinde

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Ergene’de mahalle ziyaretlerini sürdürmeye devam ediyor. Gerçekleşen mahalle ziyaretlerinde Başkan Yüksel vatandaşlar ile bir araya gelerek onların talep ve isteklerini dinliyor.
Haber Ergene 8 Kasım 2018 Bu Haber 69 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Yüksel Mahalle Ziyaretlerinde

Ergene’de mahalle ziyaretleri gerçekleştiren Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel önce ki akşam İğneler, Ahimehmet ve Misinli mahallelerini ziyaret etti. Mahalle ziyaretlerinde vatandaşlar ile bir araya gelen Başkan Yüksel vatandaşların talep ve isteklerini dinledi. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaretlerde İğneler, Ahimehmet ve Misinli mahallesi sakinleri Başkan Yüksel’e hoş geldin dileklerinde bulunarak Ergeneye yapmış olduğu hizmetlerinden dolayı teşekkürlerini sundu.

Misafirperverliklerinden dolayı İğneler, Ahimehmet ve Misinli Mahallesi sakinlerine teşekkürlerini ileten Başkan Yüksel, “ Bizler göreve geldiğimiz ilk gün siz Ergeneli vatandaşlarımızın huzuru ve refahı için çalışacağımıza söz verdik ve vermiş olduğumuz sözleri de bir bir yerine getiriyoruz. Vatandaşımızın kapısını çalıp, istek ve şikayetlerinizi öğreneceğiz ve bu sorunları çözüme kavuşturmak için çalışacağız, Ergene’de kısa sürede çok büyük işlerin altına imza attık, yapmış olduğumuz bu işlerde en büyük desteği sizlerden aldık.” dedi.

Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
 haberleriŞarköy'de Uyuşturucu İle Mücadele Toplantısı 


GÜNDEM 12 Kasım 2018
Ergene haberleri
 haberleriİhtiyaç sahiplerinin yüzü Ahbap Tekirdağ ile gülüyor


GÜNDEM 12 Kasım 2018
Ergene haberleri
 haberleriTekirdağlı Firmadan Ülke Ekonomisine Destek!


GÜNDEM 12 Kasım 2018
Ergene haberleri
 haberleriTEKİRDAĞ’IN KURTULUŞ YIL DÖNÜMÜ KUTLU OLSUN


GÜNDEM 12 Kasım 2018
Ergene haberleri
 haberleriİYİ GENÇLİK ATATÜRK’ÜN İZİNDE


GÜNDEM 12 Kasım 2018
Ergene haberleri
 haberleriAday Adayı 30 Bin Atatürk Posteri Dağıttı


GÜNDEM 10 Kasım 2018
Ergene haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org