Yüksel Kars Ardahan Iğdır Derneğini Ziyaret Etti

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel önce ki gün Ergene'de bulunan Kars Ardahan Iğdır Derneğini Ziyaret etti. Dernek Başkanı Ali Cengiz Yürük'ün misafiri olan Başkan Yüksel Dernek üyeleri ile birlikte sohbet etti.
Haber Gündem 10 Ocak 2019 Bu Haber 171 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Yüksel Kars Ardahan Iğdır Derneğini Ziyaret Etti

Ergene'de ev, mahalle, esnaf ziyaretlerinin yanı sıra dernekleri de ziyaret eden Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel önceki gün Kars Ardahan Iğdır Derneğinin misafiri oldu. Başkan Yüksel'i misafir eden Dernek Başkanı Ali Cengiz Yücel, Başkan Yüksel'in Ergene'ye yapmış olduğu çalışmaları memnuniyet ile karşıladığını belirtti.

Başkan Yüksel Dernek Başkanı Yürük ve Dernek üyeleri ile yapmış olduğu sohbette, "Bizler ayrıştıran değil birleştiren tarafız, Ergenemiz Ülkemizin farklı coğrafyasından gelen vatandaşlarımız ile büyük bir aileyi oluşturmaktadır. Bende bu büyük ailenin bir ferdi olmaktan dolayı çok mutluyum. Sizlerle birlikte el ele vererek Ergenemizde çok güzel bir hizmet dönemi geçirdik, bundan sonrada yeni dönemimizde yine birlikte Ergenemizde çok çalışacağız. Bizler sıfırdan bir belediye kurduk, bunu yapmak kolay olmadı, çok zorluklarla karşılaştık fakat hepsinin üstesinden geldik. Sistemimizi oturttuk ve göreve başladık. Sevgi ile daima ileri dediğimiz Ergenemiz şu an Trakya'nın parlayan yıldızı konumuna geldi, yaptıklarımız Ergenemize yetti mi tabi ki yetmedi, o yüzden dinlenmemek üzere Ergene'de hizmete devam diyoruz" dedi.

Gayet sıcak ve samimi bir ortamda dernek üyeleri ile sohbet eden Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel çay içmeye yine geleceğini belirtti. Kars Ardahan Iğdır Derneği Başkanı Ali Cengiz Yürük Başkan Yüksel'i derneklerinde tekrardan misafir etmekten onur duyacaklarını belirterek, Ergene Belediyesinin yapmış olduğu çalışmaları da memnuniyetle karşıladıklarını belirterek yeni dönem de de güzel projelerin ve hizmetlerin yapılacağından şüphe duymadıklarını belirtti.

Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
 haberleriTekirdağ‘da ‘Engelsiz Yaşam Pikniği‘


GÜNDEM 18 Haziran 2019
genel haberleri
 haberleriSICAK HAVALARDA DİYABET HASTALARINA 6 ÖNEMLİ UYARI


GÜNDEM 18 Haziran 2019
genel haberleri
 haberleriTarım ve hayvancılık için 7/24 çağrı merkezi talebi


GÜNDEM 17 Haziran 2019
genel haberleri
 haberleriGÜNEKAB Meclis toplantısı 18 Haziran’da


GÜNDEM 17 Haziran 2019
genel haberleri
 haberleriTOPLU TAŞIMA ARAÇLARINA KLİMA DENETİMİ


GÜNDEM 17 Haziran 2019
genel haberleri
 haberleri“TOPLUMUN NABZINI YAKALAMAYA ÖZEN GÖSTERİYORUZ”


GÜNDEM 17 Haziran 2019
genel haberleri
 haberleriMarmaracık Mahallesi Parkına Kavuşuyor


GÜNDEM 15 Haziran 2019
genel haberleri
 haberleriÇOCUK EDEBİYATI MATERYAL SERGİSİ


GÜNDEM 15 Haziran 2019
genel haberleri
 haberleriTSO ÜYELERİNE İNDİRİM


GÜNDEM 15 Haziran 2019
genel haberleri
 haberleriESNAF GIRTLAĞINA KADAR BORÇTA!


GÜNDEM 15 Haziran 2019
genel haberleri
 haberleriTekirdağ'da Jandarmanın Kuruluşu Kutlandı


GÜNDEM 15 Haziran 2019
genel haberleri
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org