Yüksel Etkinliklere Katıldı

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü münasebetiyle derneklerin düzenlemiş olduğu etkinliklere Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ile birlikte katıldı.
Haber Ergene 13 Mart 2019 Bu Haber 83 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Yüksel Etkinliklere Katıldı

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar günü münasebetiyle Ergene’de Samsunlular Derneği ve Bulgaristan Göçmenleri Derneği kutlama gecesi düzenledi. Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ile birlikte ilk önce Yeşiltepe Mahallesinde bulunan Samsunlular Derneğinin gecesine katıldı.

Başkan Albayrak ve Başkan Yüksel’i alkışlar ile karşılayan Ergene Samsunlular Derneği katılımlarından dolayı her iki başkana da teşekkürlerini ilettiler. Ergene Samsunlular Derneği günün anısına Başkan Albayrak ve Başkan Yüksel’e hediye takdim ettiler.

Ergene Samsunlular Derneği etkinliğinin ardından Başkan Albayrak ve Başkan Yüksel Ulaş Belediye Düğün salonunda Ergene Bulgaristan Göçmenleri Derneği tarafından düzenlenen geceye katıldılar. Ergene Bulgaristan Göçmenleri Derneği Başkan Albayrak ve Başkan Yüksel’e teşriflerinden dolayı teşekkür ettiler.

Katılmış olduğu etkinliklerde konuşma yapan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar gününüz kutlu olsun. Ergenenin çalışkan kadınları, elleri emek kokan anneleri hepinizi ayrı ayrı selamlıyorum. Ergenenin büyümesi ve gelişmesinde kadınlarımızın büyük rolü vardır. Toplumların kültür seviyesine ulaşmasında ki en büyük etken şüphesiz kadınlardır, ben her şeyin gönlünüzce olmasını ümit eder hepinize iyi eğlenceler diliyorum” dedi.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ise yapmış olduğu konuşmalarında, “Sizlerle bir arada olmaktan dolayı çok mutluyum. Her başarılı erkeğin arakasında bir kadın vardır sözünü size hatırlatarak bir kez daha sizleri onure etmek isterim. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak, kadınlarımızın hayatın her alanında daha etkin olmalarını sağlamak amacıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Varlıklarıyla yaşamlarımızın her anına anlam katan kadınlarımıza yönelik her türlü ayrımcılığın son bulduğu güzel bir dünya kurabilme dileğiyle, hepinizin 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü'nü kutluyorum" dedi

Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
 haberleriSAĞLIKLI YAŞLILIĞIN 10 PÜF NOKTASI


GÜNDEM 22 Mart 2019
Ergene haberleri
 haberleriGÜNEKAB Meclisi 25 Mart’ta Toplanacak


GÜNDEM 22 Mart 2019
Ergene haberleri
 haberleriEVCİLER VE ORTACA ATATÜRK ANITINA KAVUŞTU


GÜNDEM 22 Mart 2019
Ergene haberleri
 haberleriTEKİRDAĞLI CANSU ESE YARI FİNALE YÜKSELDİ


GÜNDEM 22 Mart 2019
Ergene haberleri
 haberleriSÜLEYMANPAŞA YÜZÜNÜ GÜNEŞE ÇEVİRİYOR


GÜNDEM 22 Mart 2019
Ergene haberleri
 haberleriSÜT ANALİZ DESTEKLEMELERİ ÖDENMEYE BAŞLIYOR


GÜNDEM 22 Mart 2019
Ergene haberleri
 haberleriAşırı kalsiyum kalp krizini tetikleyebiliyor!


GÜNDEM 21 Mart 2019
Ergene haberleri
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org