Yüksel Ergene Trabzonlular Derneğini Ziyaret Etti

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Ergene Trabzonlular Derneğini ziyaret etti. Ziyaretlerine yoğun bir tempoda devam eden Başkan Yüksel Ergene Trabzonlular Derneği üyeleri ile bir araya geldi ve çalışmalarından bahsetti.
Haber Ergene 11 Şubat 2019 Bu Haber 86 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Yüksel Ergene Trabzonlular Derneğini Ziyaret Etti

Başkan Yüksel “ Ergenemizde birlik ve beraberliği sağlamak bizim önceliklerimiz arasında, İlçemizde yaşayan vatandaşlarımıza sahip çıkmaya devam ediyoruz. Ergene Belediyesi olarak sürekli gelişmeyi hedefleyen bir yapıya sahibiz, Ergene için yaptıklarımız ortada, bu yaptığımız çalışmalar gelecekte yapacaklarımızın teminatıdır.  Biz ‘Ergene’de, çalınmadık kapı, dinlenmedik vatandaş kalmayacak’ diyerek yola çıktık. Belediyemizi sıfırdan kurup bugünkü seviyesine ulaştırdık, gelecek projelerimizle birlikte bu seviyeyi daha da ileri taşımak istiyoruz, Vatandaşlarımız için elimizden gelenin fazlasını yapmaya gayret ediyoruz, Yeni dönemimizde modern bir belediye hizmet binası inşa edeceğiz, Ergene ilçemize gençlerimiz için yeni spor tesislerini hizmete sunacağız, vatandaşlarımızın ihtiyaç ve taleplerine göre çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz, Ergenemize Atatürk evi ve göç anıtı projesini hayata geçireceğiz, bu büyük proje ile Ergenemizde yerli yabancı turistleri ağırlayacağız” dedi.

Başkan Yüksel “ Ergene’de sağlık alanında yaptığımız proje ve çalışmalarımızla Ergene’ye yakışır hizmet sunuyoruz, kaliteli hizmet sunmak amacı ile belediye bünyesine hasta nakil ambulansı ve hasta nakil aracı kazandırdık, 5000 kez vatandaşlarımızı çevre il ve ilçe hastanelerine nakillerini gerçekleştirdik. Ergenemizde yaşayan yaşlı, kimsesiz ve kronik rahatsızlığa bağlı sıkıntıları bulunan vatandaşlara yönelik hayata geçirdiğimiz evde bakım hizmet projemiz ile 2016 yılından itibaren 455 defa evde bakım hizmeti verdik” dedi.

Başkan Yüksel’in yaptığı hizmetler ve yeni dönem projeleri hakkında bilgi alan Ergene Trabzonlular Derneği üyeleri, yapılan hizmetlerden dolayı Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’e teşekkür ettiler.

Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
 haberleriYüksel 9. Çorlu Kitap Fuarını Ziyaret Etti
Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel bu yıl 9. su düzenlenen Çorlu Kitap Fuarına katıldı. Fuarın ilk gününde haber spikeri ve yazar İsmail Küçükkaya kitaplarını okurları için imzaladı.Orion Alışveriş Merkezinde düzenlenen törenle açılan fuar ilk günden yoğun ziyaretçi akınına uğradı. Törenin ardından Başkan Yüksel İsmail Küçükkaya’ya Velimeşe Bozası ikram etti. Başkanın ikram ettiği bozayı içen İsmail Küçükkaya bozanın tadını çok beğendini aktardı. Başkan Yüksel İsmail Küçükkaya’ya, “Bu enerjimizi Velimeşe bozasına borçluyuz, Dünya çapında markalaşmış olan Velimeşe bozasını sağlık açısından herkese tavsiye ediyoruz” dedi. Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel gazetecilere yapmış olduğu açıklamasında, “Bütün misafirlerimize hoş geldiniz diyoruz. Kitaplar hepimiz için büyük bir nitelik taşıyor, gelişmek ve ileri medeniyetler seviyesine çıkmak için kitap okumak herkes için ihtiyaç teşkil ediyor. 10 gün boyunca devam edecek olan fuara halkımızın katılmasını arzu ediyoruz. İl genelimizde kültür ve sanat etkinliklerinin artmasını temenni ediyoruz. Umarım ki katılım fuar boyunca yoğunluğunu sürdürür. Sevgili İsmail Küçükkaya’ya sevgi kenti Ergenemizin Velimeşe mahallesinden meşhur bozamızı ikram ettik, Bozamızın enerji verdiğini, çeşitli hastalıklara iyi geldiğini konuğumuza anlattık. İsmail Küçükkaya’nın da bozamızı içmesi ve olumlu düşüncelerini aktarması bizi mutlu etti” dedi. Kitap fuarına katılımının ardından vatandaşlar ile kültür ve sanat hakkında sohbet gerçekleştiren Başkan Yüksel memnuniyetini iletti.


GÜNDEM 12 Şubat 2019
Ergene haberleri
 haberleri“TİCARET VE YATIRIM RİSK ALMAKTIR”


GÜNDEM 21 Şubat 2019
Ergene haberleri
 haberleri“ÇAMURLARI TEMİZLEMEZSEN KAPINA GELİRİM OĞLUM!”


GÜNDEM 21 Şubat 2019
Ergene haberleri
 haberleriÇİFTÇİLERE MAZOT- GÜBRE DESTEKLERİ ÖDENİYOR


GÜNDEM 21 Şubat 2019
Ergene haberleri
 haberleri'İşsizlikten Bunaldım' Notunu Bırakıp, İntihar Etti


GÜNDEM 21 Şubat 2019
Ergene haberleri
 haberleriMinibüsü Kumarhaneye Çevirmiş


GÜNDEM 21 Şubat 2019
Ergene haberleri
 haberleriKansızlık yaratacak kadar kanamalara dikkat edilmeli


GÜNDEM 20 Şubat 2019
Ergene haberleri
 haberleriYARDIMSEVENLER DERNEĞİ KURULUŞ YILDÖNÜMÜNÜ KUTLADI


GÜNDEM 20 Şubat 2019
Ergene haberleri
 haberleriKÖK HÜCRE BAĞIŞINA BÜYÜK DESTEK


GÜNDEM 20 Şubat 2019
Ergene haberleri
 haberleriSÜT VE ET BİRLİĞİ BİR ARAYA GELDİ


GÜNDEM 20 Şubat 2019
Ergene haberleri
 haberleriAK PARTİLİ MUSTAFA YEL’DEN MÜJDE !


GÜNDEM 20 Şubat 2019
Ergene haberleri
 haberleriMERAKLA BEKLENEN O İSİMLER…


GÜNDEM 20 Şubat 2019
Ergene haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org