Yüksel 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü Kutladı

Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası
Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel bölgemizde bulunan yazılı ve görsel basın ile bir araya gelerek basın mensuplarının 10 Ocak çalışan gazeteciler gününü kutladı.
Haber Ergene 11 Ocak 2019 Bu Haber 83 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Yüksel 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü Kutladı

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel 10 Ocak çalışan gazeteciler günü münasebetiyle bölgemizde bulunan gazetecileri Naim Süleymanoğlu Spor tesisleri kafeteryasında konuk etti. Sabah kahvaltısı programında gazeteciler ile bir araya gelen Başkan Yüksel, “Vatandaşların gözü kulağı olan basın emekçilerinin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kutlu olsun” dedi.

 

Gazeteciler ile birlikte kahvaltı eden Başkan Yüksel kahvaltının ardından toplantı salonunda basın açıklamasında bulundu. Başkan Yüksel, “Bugün hem benim hem de sizin için özel bir gün. 10 Ocak çalışan gazeteciler günü olmasının yanı sıra bugün benim de doğum günüm. Onun için bugünün yeri bende çok büyük” dedi.

 

“Ergeneye Üniversite Kurmak İstiyorum”

 

Başkan Yüksel, “Bizler Ergene’de göreve gelmeden önce tüm mahallelerimizi tek tek gezdik, nerde ne sorun var bunları gördük ve not ettik. Göreve gelir gelmez de bu sorunları çözüme kavuşturarak yeni projelerimizi yeni hedeflerimizi hayata geçirdik. Artık Ergenemiz de daha büyük projelerimiz daha büyük hedeflerimiz var, yol, park bunlar zaten Belediye tarafından yapılıyor, bizler daha büyük projeleri hayata geçireceğiz. Ergene’de en büyük hayalim İlçemize bir Üniversite yapmak ve bunu yeni dönemimizde hayata geçirmeyi hedefliyoruz” dedi.

 

“Yeni Belediye Binamızı Hizmete Açacağız”

 

Başkan Yüksel, “Yeşiltepe Mahallemizde yeni Belediye binamızın arsasını satın aldık, önümüzde ki dönemimizde de Yeşiltepe Mahallemize yeni hizmet binamızı yapacağız. Ergene hizmet binamızı toplumun yoğun olarak yaşadığı, çoğunluğun olduğu yere yapmak benim fikrimdi ve bunu gerçekleştirmenin onurunu ve gururunu yaşıyorum. Projemizin her şeyi hazır inşallah yeni dönemimizde kazmayı vurup inşaatımıza başlayacağız. İlerleyen günlerde siz değerli basın mensuplarımız ile bu projenin detaylarını konuşacağız, sözlerime son verirken bölgemizde gazetecilik yapmış duayen gazeteci ağabeyimiz rahmetli Erdal Özcan’ı da saygı, sevgi ve rahmetle anıyorum dedi.

 

“Başkanımız Gazeteci Dostudur”

 

Çorlu Gazeteciler Derneği Başkanı Levent Silistre’de Başkan Yüksel’in ardından yapmış olduğu teşekkür konuşmasında, “Belediye Başkanımız Rasim Yüksel’e hem kendi adıma hem bütün gazeteci arkadaşlarımın adına bu önemli günde yanımızda olduğu için, bize böyle güzel bir program düzenlediği için çok teşekkür ederim. Tüm gazeteci meslektaşlarım adına şunu diyebilirim ki Belediye Başkanımızı aynı zamanda bizlerin dostu ve ağabeyi olarak görüyoruz. Bugün kendisinin doğum günü olduğu için ayrıca tebrik ediyor ve doğum gününü kutluyorum” dedi.

 

“Gazetecilere Basın Evi Yapabiliriz”

 

Çorlu Gazeteciler Derneği Başkanı Levent Silistre’ Başkan Yüksel’den tüm gazeteciler adına önümüzde ki dönemde Ergene’ye basın evi, basın merkezi yapılıp bunun kendileri adına hizmete geçmesini isterken Başkan Yüksel, bu projenin çok daha detaylı bir şeklini  yapabileceklerini belirterek hem gazetecilerin hem de vatandaşların ortak kullanacağı bir proje yapabileceklerini belirtti.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
 haberleri Edirne'de kadın cinayetleri protesto edildi


GÜNDEM 19 Ocak 2019
Ergene haberleri
 haberleriYarıyıl tatilinde çocuğunuzu etkinliklere boğmayın!


GÜNDEM 19 Ocak 2019
Ergene haberleri
 haberleriBU BESİNLERLE BU İLAÇLARI BİR ARADA TÜKETMEYİN!


GÜNDEM 19 Ocak 2019
Ergene haberleri
 haberleri EDİRNE BELEDİYE MECLİSİ OCAK AYI GÜNDEMİ


GÜNDEM 19 Ocak 2019
Ergene haberleri
 haberleriATIKLAR; TIP KİTABINA DÖNÜŞTÜ


GÜNDEM 19 Ocak 2019
Ergene haberleri
 haberleriBaşkan Sarıkurt Şampiyonları Ödüllendirdi


GÜNDEM 19 Ocak 2019
Ergene haberleri
 haberleriBaşkan Uyan’dan yarıyıl tatili mesajı


GÜNDEM 19 Ocak 2019
Ergene haberleri
 haberleriBaşkan Özcan’dan öğrencilere karne hediyesi


GÜNDEM 19 Ocak 2019
Ergene haberleri
 haberleriTekirdağ’a 6 Milyar 350 Milyon TL Yatırım


GÜNDEM 19 Ocak 2019
Ergene haberleri
 haberleriTekirdağ ve Marmara Bölgesi İçin Önem Arz Ediyor


GÜNDEM 19 Ocak 2019
Ergene haberleri
 haberleriEŞKİNAT REKTÖRLE BULUŞTU


GÜNDEM 19 Ocak 2019
Ergene haberleri
 haberleriÇocuk Akademisi Öğrencilerinden Karne Heyecanı


GÜNDEM 19 Ocak 2019
Ergene haberleri
 haberleriMEDENİYETLER KENTİ TEKİRDAĞ


GÜNDEM 19 Ocak 2019
Ergene haberleri
 haberleriSıfır gümrükle yabancı çiftçi fonlanıyor!


GÜNDEM 18 Ocak 2019
Ergene haberleri
 haberleriSÜLEYMANPAŞALI ÇOCUKLAR EĞLENİRKEN ÖĞRENECEK


GÜNDEM 18 Ocak 2019
Ergene haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org