Yüceer Ölüm Yolunu Sordu

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ Milletvekili Dr. Candan Yüceer sürekli ölümlü kazalarla anılan Tekirdağ Muratlı yolunu verdiği soru önergesiyle TBMM gündemine taşıdı.
Haber Gündem 18 Kasım 2019 Bu Haber 117 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Yüceer Ölüm Yolunu Sordu

CHP Tekirdağ Milletvekili Dr. Candan Yüceer yaşanan trafik kazalarıyla sık sık gündeme gelen Tekirdağ Muratlı karayoluna ilişkin Ulaştırma Bakanı Sayın Mehmet Cahit Turhan’ınyanıtlaması talebiyle TBMM’de soru önergesi verdi. Her yıl trafik kazaları yüzünden onlarca canın ölüm yolunda hayatını kaybettiğinin altını çizen Yüceer, zamanında verilen vaatlerin yerine getirilmediğini belirtti.

“BAKANLIKÇA ALINAN TEDBİRLER NELERDİR”

2017 yılında dönemin Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan’ın yatırım vaadinde bulunduğunu kaydeden Yüceer, ancak yatırım yapılmadığı için ölüm yolunun can almaya devam ettiğini ifade etti. Yüceer, Ulaştırma Bakanı Turhan’ın cevaplaması istemeyle “ 2005- 2019 yılları arasında ve yıllar itibariyle anılan karayolunda kaç kaza meydana gelmiş, söz konusu kazalarda kaç yurttaşımız yaralanmış, kaç yurttaşımız yaşamını yitirmiştir? Muratlı çevreyolu ve bağlantı yolları ile ilgili kaç ihale yapılmıştır?  Yatırım programına alındığından beri Tekirdağ Muratlı karayolu için ne kadar harcama yapılmıştır? Anılan yol ile ilgili kazaya sebep olan etmenler incelenmiş/raporlanmış mıdır? Bahsi geçen yol ile ilgili kazaların önlenmesi için Bakanlığınızca alınan tedbirler nelerdir?” sorularını yöneltti.

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
 haberleriNatalia'nın Kedilerini Zehirlediler


GÜNDEM 7 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleriKayıp Avukatın Cesedi Bulundu


GÜNDEM 6 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleri“Kazasız Kul Olmaz” 6 Aralık’ta Sergilenecek


GÜNDEM 6 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleriBaşkanlar Bir Araya Geldi


GÜNDEM 5 Aralık 2019
genel haberleri
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org