Yeni Hizmet Binasıyla İlgili Bilgilendirme Toplantısı

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Büyükşehir Belediyesi Yeni Hizmet Binası ile ilgili düzenlenen bilgilendirme toplantısına katılarak binanın inşaat çalışmalarında gelinen son durum hakkında bilgi aldı.
Haber Süleymanpaşa 12 Ekim 2019 Bu Haber 111 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Yeni Hizmet Binasıyla İlgili Bilgilendirme Toplantısı

Büyükşehir Belediyesi Yeni Hizmet Binası inşaat alanında düzenlenen bilgilendirme toplantısına, Başkan Kadir Albayrak'ın yanı sıra Genel Sekreter Fatih Ünsal, Genel Sekreter Yardımcısı Atabey Baytöre, Başkan Danışmanı Neşat Erdoğan ve Etüt ve Projeler Dairesi Başkan Vekili Sinan Türkoğlu katıldı.

Karşılıklı değerlendirmelerin yapıldığı bilgilendirme toplantısında, Proje Müdürü Haluk Sözbilen, projenin genel durumu, çalışmaların hangi aşamada olduğu ve ne zaman tamamlanacağı hususunda bilgiler verdi.

Başkan Kadir Albayrak, toplantının ardından inşaat alanında devam eden çalışmaları yerinde incelerken, projede görevli personele iyi çalışmalar dileklerinde bulundu.

11 Kattan Oluşan Binanın 7 Katı Tamamlandı

Halka daha iyi şartlarda hizmet sunmak amacıyla yapımına başlanan Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Yeni Hizmet Binasında, şimdiye kadar baza katları ile kule katlarının yaklaşık yüzde 60'ı yapıldı ve toplam 11 kattan oluşacak binanın 7 katı tamamlandı, 8'inci katın da betonarme imalatı çalışmaları sürüyor. Meydan altı otoparkının betonarme imalatı çalışmaları ise tamamlanmak üzere. Ayrıca, binanın mekanik ve elektrik tesisatıyla ilgili çalışmalar da devam ediyor.

Hizmet Binası 89 Bin 449 Metrekare Toplam Alana Sahip

67 bin 210 metrekare alana inşa edilen ve 12 bin 420 metrekare oturum alanı bulunan hizmet binası, 2 bodrum kat, zemin kat, 2 baza kat ve 6 ofis katından oluşuyor. Bina içerisinde ise; Büyükşehir Belediyesi hizmet birimleri ve çalışma ofisleri, konferans salonu, çok amaçlı salon, sergi salonu, meclis salonu, encümen salonu, kreş ve otopark bulunuyor.  17 bin 841 metrekare oturum alanına sahip olan meydan altı otoparkı ise; 943 adet araç kapasitesine sahip olup yer altında 2 kattan oluşuyor. Bina içerisinde 3 adet yemek salonu, 3 adet kafe, basın kulübü, bankamatik alanı ve otopark yönetim hizmet birimleri yer alıyor. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Yeni Hizmet Binası ana bina ve meydan altı otoparkının yanı sıra çeşitli etkinliklerin gerçekleştirilebileceği bir meydana da sahip olacak. 13 bin 462 metrekare inşaat alanında oluşan meydanda seyir terası, etkinlik meydanı, yansıma havuzları, kent koridoru, anıt alanı ve peyzaj alanı bulunuyor.

Sosyal Belediyecilik anlayışının bir gereği olarak Tekirdağ'a birçok yeşil alan kazandıran Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Yeni Hizmet Binası çevre düzenlemesine de gereken önemi gösteriyor. 55 bin metrekare alana sahip olan çevre düzenlemesi içinde bulunan 3 adet kafe binası, bisiklet yolu, piknik alanı, yansıma havuzu, yürüyüş yolu ve peyzaj alanları ile şehrin yeni kent parkı işlevini üstlenecek.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
 haberleriBahçesinde 55 Kiloluk Bal Kabağı Yetiştirdi


GÜNDEM 20 Kasım 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriMalkara’da 5 Bin Kişinin Katılımıyla Yağmur Duası Yapıldı


GÜNDEM 20 Kasım 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTekirdağ'da, 286 Milyar Metreküp Doğal Gaz Rezervi Heyecanı


GÜNDEM 20 Kasım 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriFotokopanla Kara Ağaçkakan Görüntülendi


GÜNDEM 20 Kasım 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriÇanakkale Kardeş Kent Elçisi Neşe Yıldız


GÜNDEM 19 Kasım 2019
Süleymanpaşa haberleri
Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org