Yemekler İhtiyaç Sahiplerinin Kapılarına Kadar Gidiyor

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Süleymanpaşa Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, her gün kendi bünyesindeki Aşevi’nde hazırlanan yemekleri ihtiyaç sahiplerine ulaştırmaya devam ediyor.
Haber Süleymanpaşa 19 Şubat 2020 Bu Haber 232 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Yemekler İhtiyaç Sahiplerinin Kapılarına Kadar Gidiyor

GÜNLÜK 850 KİŞİYE ULAŞIYOR

Yapılan araştırmalar sonucunda evinde sıcak yemek yapamayacak durumda olan hasta, yaşlı, engelli, kimsesiz ve ihtiyaç sahibi vatandaşların sıcak yemek ihtiyacını gidererek yanında olmayı amaçlayan Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi, günlük 850 kişiye hizmet veriyor.

HER GÜN 4 ÇEŞİT YEMEK HAZIRLANIYOR

Günün ilk ışıkları ile birlikte Aşevi’nde hijyenik bir ortamda alanında uzman personeller tarafından birbirinden lezzetli yemeklerin hazırlıklarına başlayan ekipler, öğle saatleri itibari ile 4 çeşit yemeği ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere hazır hale getiriyor.

TADIM TESTLERİNDEN GEÇİRİLİP YOLA ÇIKIYOR

Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından tadım testlerinden de geçirilen yemekler sefer taslarına yerleştirilip ücretsiz olarak ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere yola çıkıyor.

İHTİYAÇ SAHİPLERİNİN KAPILARINA KADAR ULAŞTIRILIYOR

Güler yüzlü personelleri ile hasta, yaşlı, engelli, kimsesiz ve ihtiyaç sahibi vatandaşların kapılarına kadar götürülen yemekler gönülleri fethediyor.

GÖNÜL SOFRALARI’NIN TÜM YEMEKLERİ DE AŞEVİNDEN

Ramazan ayında her gün ayrı bir mahallede Gönül Sofraları adı ile gerçekleştirilen iftarların da tüm yemeklerini hazırlayıp masaya kadar sunan Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi Aşevi, hazırladığı yemekler ile on binlerce Süleymanpaşalının sofralarına ulaşıyor.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
 haberleriTekirdağ TSO’dan Geçmiş Olsun Ziyareti


GÜNDEM 20 Mart 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriŞEHİRLERARASI OTOBÜS TERMİNALİNDE ATEŞ ÖLÇÜMÜ YAPILIYOR


GÜNDEM 3 Nisan 2020
Süleymanpaşa haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org