Yel ve Özcan‘dan TSD Çerkezköy Şubesine Ziyaret

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel, AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan, AK Parti Çerkezköy İlçe başkanı Ümit Kök ve partililer basın mensuplarına verilen kahvaltının ardından Türkiye Sakatlar Derneği Çerkezköy Şubesini Ziyaret ettiler.
Haber Çerkezköy 11 Ocak 2020 Bu Haber 211 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Yel ve Özcan'dan TSD Çerkezköy Şubesine Ziyaret

TSD BAŞKANI KOCAÇINAR VE YMNETİMİ  ZİYARET İÇİN TEŞEKKÜR ETTİ

 

AK parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel,İl Başkanı Mestan Özcan İlçe Başkanı Ümit Kök ve partililer TSD Çerkezköy Şubesinde Şube Başkanı Gülnur Kocaçınar ve dernek yönetimi tarafından sıcak şekilde karşılandı. Ziyarette konuşan Dernek başkanı Gülnur Kocaçınar, yaklaşık bir ay önce dernek yönetimi ile Ankara’ya gerçekleştirdikleri ziyarette Tekirdağ milletvekillerinin kendilerini çok samimi bir şekilde ağırladıklarını ve sorunlarının çözümü konusunda da yakından ilgilenmeleri nedeniyle kendilerine teşekkür etti. Ziyarette Kocaçınar göreve geldikleri süre zarfında yaptıkları çalışmalar hakkında partililere bilgi verdi.

 

HER ZAMAN SİZLERİN YANINDAYIZ

 

Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel’de, “Engelli kardeşlerimizin yaşamlarının kolaylaştırılması için gerekeni yapıyoruz. Engelli kardeşlerimizin daha sosyalleşmesi ve sıkıntıları ve ihtiyaçlarının giderilmesi için de  çalışıyoruz. Bizler her zaman engelli kardeşlerimizin yanındayız.Sıkıntılarınızı bizlere ilettiğinizde ne gerekiyorsa gereken yapılacaktır” diye konuştu. AK Parti Tekirdağ MilletvekiliMustafa Yel ve beraberindeki partililer daha sonra Çerkezköy Diş Hastanesini ziyaret ederek yetkililerde çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Partililer daha sonra Çerkezköy’e yeni tam donanımlı bir diş hastanesi yapılacağı müjdesini verdi.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
 haberleriBaşarılı Sporculardan Akay'a Ziyaret


GÜNDEM 19 Şubat 2020
Çerkezköy haberleri
 haberleriSokak Hayvanlarına Müzikle Yaklaşıyor


GÜNDEM 26 Şubat 2020
Çerkezköy haberleri
 haberleriÇorlu'da Tefeci Operasyonu: 5 Gözaltı


GÜNDEM 26 Şubat 2020
Çerkezköy haberleri
 haberleriKeşan Belediyesi’nden Kadınlara Pilates Kursu


BÖLGE HABERLERİ 26 Şubat 2020
Çerkezköy haberleri
 haberleriTRAKYAKA Yönetim Toplantısı Yapıldı


GÜNDEM 26 Şubat 2020
Çerkezköy haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org