YAZA ELVEDA PİKNİĞİ

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Edirne Belediyesi Engelsiz Yaşam Merkezi’nde eğitim gören öğrencilere yönelik Yaza Elveda Pikniği düzenlendi. Edirne Belediyesi Engelsiz Yaşam Merkezi’nin engel tanımayan öğrencileri, piknik yaparak güzel havanın tadını çıkarttı.
Haber Gündem 20 Eylül 2019 Bu Haber 76 kişi tarafından okundu.

tekirdağ YAZA ELVEDA PİKNİĞİ

Edirne Belediyesi Engelsiz Yaşam Merkezi’nde eğitim gören öğrenciler, Yaza Elveda Pikniğinde bir araya geldi. Edirne Belediyesi tarafından organize edilen piknikte Edirne Belediyesi Engelsiz Yaşam Merkezi’nin engel tanımayan öğrencileri hem güzel havanın tadını çıkarttı hem de karınlarını doyurarak, çalan müziğin eşliğinde doyasıya eğlendi.

Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Ertuğrul Tanrıkulu, “Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın da talimatlarıyla engelsiz bir kent yaratmaya çalışıyoruz. Bu anlamda da gerçekten çok önemli çalışmalar yapıyoruz. Engellilere yönelik yaptığımız hizmetlerden birisi de Engelsiz Yaşam Merkezi. Burada 92 kayıtlı öğrencimiz var. Engelli çocukların aileleri çocuklarını güvenle merkezimize bırakarak, kendilerine zaman ayırabiliyor. Engelli çocuklar sosyal faaliyetlere dâhil oluyor. Havalar soğumadan merkezimizde bir piknik yapmak istedik. Biliyoruz ki engelliler için yaptığımız ne varsa yeterli değil, daha fazlasını yapmamız lazım. Ne yapsak eksik kalacak ama elimizden gelenin de en fazlasını yapmaya çalışıyoruz. Bu anlamda da bu şehirde engelliler ile ilgili bir sıkıntı varsa bu sorunu çözmek için elimizden geleni yapıyoruz. Bu şehri engellilere, yoksula, garibe göre dizayn edersek çok mutlu bir şehir yaratacağız. Bizim Edirne’mizde mutlu bir şehir. Mutlu insanların şehri” dedi.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
 haberleriGazi Cür'ün İsmi Parkta Yaşatılacak


GÜNDEM 21 Ekim 2019
genel haberleri
 haberleriTekirdağ'da Tarihi Eser Operasyonu: 2 Gözaltı


GÜNDEM 20 Ekim 2019
genel haberleri
 haberleriOtomobilin Çarpıp, Üzerinden Geçtiği Kişi Öldü


GÜNDEM 19 Ekim 2019
genel haberleri
Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org