Yaşlı Bakım Merkezi Yüzleri Güldürüyor

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
Haber Süleymanpaşa 20 Şubat 2020 Bu Haber 168 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Yaşlı Bakım Merkezi Yüzleri Güldürüyor

Süleymanpaşa Belediyesi Yaşlı Bakım Merkezi, bilişsel beceri güçlendirme, sosyalleştirme ve keyifli zaman geçirme çalışmaları ile bakım merkezine gelen yaşlılara destek olmaya devam ediyor.

Altınova Mahallesi’nde hizmet veren Yaşlı Bakım Merkezi’nde gerçekleştirilen etkinlikte bilişsel beceri güçlendirmeye yönelik oyunlar oynatılırken katılımcılar hem eğlenip hem de hafızalarını tazeleme fırsatı buldu.

16 kişinin katıldığı etkinlikte Süleymanpaşa Belediyesi ekipleri bilişsel beceri çalışmalarının yanı sıra ikili ilişkiler, içe kapanıklık ve sosyalleşme konularında da uygulama gerçekleştirdi.

EBRU SANATI İLE KEYİFLİ ZAMAN GEÇİRDİLER

Ebru sanatını sevdirmek ve yaşlıların keyifle zaman geçirmesini sağlamak üzere kurulan Ebru Atölyesi’nde de çalışmalar yapan katılımcılar, Yaşlı Bakım Merkezi’nden yüzlerinde tebessüm ile ayrıldılar.

ÜCRETSİZ OLARAK HİZMET VERİYOR

Yapılan çalışmalar yaşlı yakınları ve etkinlik katılımcıları tarafından büyük beğeni kazanırken Süleymanpaşa Belediyesi Yaşlı Bakım Merkezi’nin her gün benzer çalışmalara devam ettiği, Süleymanpaşa’da yaşayan yaşlılara ücretsiz olarak hizmet verdiğinin altı çizildi.

2014 Şömine Modellerini Gördünüz mü?
 haberleriTekirdağ TSO’dan Geçmiş Olsun Ziyareti


GÜNDEM 20 Mart 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTekirdağ'da çiftçinin köpeğini zehirlediler


GÜNDEM 1 Nisan 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriİstanbul-Çanakkale Karayolunda 'Yüksek Ateş' Kontrolü


GÜNDEM 1 Nisan 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTekirdağ'da, Trafik ışıklarıyla 'Evde Kal' Mesajı


GÜNDEM 1 Nisan 2020
Süleymanpaşa haberleri
Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org