YAŞAR ESEN’DEN BELEDİYE BAŞKAN VEKİLİ ERDEM MERGÜ’YE ZİYARET

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Aile, Çalışma Ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Tekirdağ Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Yaşar Esen, Malkara Belediyesi'ne gelerek, Belediye Başkan Vekili Erdem Mergü’yü Başkanlık Makamında ziyaret etti.
Haber Malkara 25 Eylül 2019 Bu Haber 134 kişi tarafından okundu.

tekirdağ YAŞAR ESEN’DEN BELEDİYE BAŞKAN VEKİLİ ERDEM MERGÜ’YE ZİYARET

Ziyarette Malkara Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Özer de yer aldı.

Gerçekleştirdiği ziyarette Tekirdağ Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Yaşar Esen, Belediye Başkan Vekili Erdem Mergü’yü ve tüm Malkaralı vatandaşları, 8 – 9 Ekim 2019 tarihlerinde Çerkezköy’de Tekirdağ Valiliği tarafından düzenlenecek olan 4. Tekirdağ Kariyer ve İstihdam Fuarı’na davet etti.

 Belediye Başkan Vekili Erdem Mergü ve Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Özer, Tekirdağ Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Yaşar Esen’e gerçekleştirdiği ziyaretten dolayı teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar dilediler.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
 haberleriBahçesinde 55 Kiloluk Bal Kabağı Yetiştirdi


GÜNDEM 20 Kasım 2019
Malkara haberleri
 haberleriFotokopanla Kara Ağaçkakan Görüntülendi


GÜNDEM 20 Kasım 2019
Malkara haberleri
Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org