Yaralı Köpek Tedavi Edilerek Eski Sağlığına Kavuşturuldu

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Ergene Belediyesi Veteriner İşleri Hekimliği, Vakıflar mahallesinde silahla vurulmuş yaralı halde bulunan sevimli dostumuzu tedavi ederek eski sağlığına kavuşturdu.
Haber Ergene 5 Ekim 2019 Bu Haber 116 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Yaralı Köpek Tedavi Edilerek Eski Sağlığına Kavuşturuldu

Ergene Belediyesi Zabıta ekiplerinin Vakıflar Mahallesinde gece devriyesi sırasında silahla vurulmuş halde bulunan köpeğin durumu Ergene Belediyesi Veteriner İşleri Hekimliğine bildirildi. Olay yerine intikal eden Ergene Belediyesi Veteriner Hekimi Ahmet Sezer yaralı köpeği koruma ve tedavi altına aldı.

Ergene Belediyesi Sahipsiz Hayvan Geçici Bakım Evi Kısırlaştırma ve Rehabilitasyon Merkezinde 15 günlük ağır tedavisinin ardından eski sağlığına kavuşturulan sevimli dostumuzun sahiplendirilmesi için yeni bir yuva aranıyor.

Konuyla ilgili olarak açıklamada bulunan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Vakıflar Mahallesinde yaşanan bu kötü olayın takipçisi olacağız, sokakta bulunan canlılarında yaşama hakkına sahip olduğu anlayışını benimseyerek Ergene Belediyesi Sahipsiz Hayvan Geçici Bakım Evi Kısırlaştırma ve Rehabilitasyon Merkezimizde sevimli dostlarımızın ihtiyaçlarını karşılayıp onları misafir ediyoruz” dedi.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
 haberleriTekirdağ'da Tedavi Edilen Pelikan Doğaya Salındı


GÜNDEM 22 Kasım 2019
Ergene haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org