"Yapılamaz Denilenleri Yapmaya Devam Edeceğiz"

Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası
Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Ergene’de mahalle ziyaretlerine tüm hızıyla devam ediyor. Başkan Yüksel önce ki akşam Kırkgöz ve Esenler mahallelerini ziyaret ederek vatandaşlar ile bir araya geldi.
Haber Ergene 13 Mart 2019 Bu Haber 135 kişi tarafından okundu.

tekirdağ

Sosyal Belediyecilik anlayışıyla çalışmalarına devam eden Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel vatandaşlarıyla bir arada olmaya devam ediyor. Halka hizmet, Hakk'a hizmet felsefemizi oluşturan yegane unsur 'önce insan' anlayışımızdır diyen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “İnsan merkezli bir yönetim ile sevgi kenti Ergenemiz daha da büyüyecek ve gelişecek" dedi. 

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Kırkgöz Mahallesinde yapmış olduğu konuşmasında, “Ergeneyi vatandaşlarımızla birlikte yönetmek için bu yola çıktı, sizlerle bir arada olup karşılıklı fikir alış verişinde bulunuyoruz. Samimi ortamda gerçekleşen bu güzel mahalle ziyaretlerinden dolayı son derece mutluyum” dedi.

Başkan Yüksel Kırkgöz Mahallesine Ergene Belediyesinin yapmış olduğu hizmetleri anlatarak, “Kırkgöz Mahallemize 17.890,61 m² parke taş ve 10.000 metre beton boru ile yağmur suyu hattı döşedik. Düğün salonu olmayan mahallemize modern bir kapalı Düğün Salonu yaptık, Kırkgöz Meydan projesi yapılarak halkımızın hizmetine açtık.  Geleceğin teminatı olan çocuklarımız için mahallemize adını Filli Park koyduğumuz güzel bir oyun alanı kazandırdık. Muhtarlık Binası ve çevre düzenlemesi yaptık. Mahalle genelinde mevsimlik çiçek, ağaç ve çalı dikimi, Kırkgöz İlkokulu tadilatı,  İhtiyaç duyulan yerlere kilit taşı, oluk taşı ve bordür taşı döşemesi yaptık. Kırkgöz-Esenler yoluna beton asfalt yol, Kırkgöz Camii’nde tadilat ve çevre düzenlemesi, Yeşil alanlarda bakım ve onarım, pis su kanal hattı, yağmur suyu ızgarası, ihtiyaç duyulan yerlere yol malzemesi serimi yapıldı” dedi.

Yeni dönemde Kırkgöz mahallesine birçok yeni hizmet yapılacağını da belirten Başkan Yüksel, “Kendi kendine yeten bir Belediye olan Ergene Belediyemiz yeni dönemde de Ergeneye yapılamaz denilenleri yapacak, bundan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Kırkgöz mahallesinde vatandaşlar ile birlikte günün anısına hatıra fotoğrafı çekilen Başkan Yüksel Kırkgöz mahallesinden sonra Esenler mahallesinde ki vatandaşları ziyaret etti. Kırkgöz mahallesinde olduğu gibi Esenler mahallesinde de vatandaşlar tarafından büyük bir sevgi seli ile karşılanana Başkan Yüksel, “Bu büyük sevginin formülünde birbirimize olan saygımız, bağlılığımız ve desteğimiz var” dedi.

Başkan Yüksel Esenler Mahallesinde de Ergene Belediyesinin yapmış olduğu hizmetleri anlatarak, “Ergenemizde ki diğer mahallelerimizde olduğu gibi Esenler mahallemizde de parke taş çalışmasında bulunduk. Esenler mahallemize 47.731,21 m² parke taş döşeyerek toprak zemin olan yollarımızı ortadan kaldırdık. Esenler Meydan Düzenlemesi yapıldı ve halkın hizmetine açıldı. Muhtarlık ve Kafeterya Binası Projesi, Esenler Anaokulu zemin yalıtım işlemi, Esenler meydanına bay-bayan tuvaleti, İhtiyaç duyulan tüm cadde ve sokaklara parke taş, oluk taşı ve bordür taşı yapıldı. Yol yapım çalışmaları ve ihtiyaç duyulan yerlere malzeme serimi de yapılırken, pis su hattı, Esenler İlköğretim Okulu çatı tadilatı ve bahçe düzenlemesi ,köpek barınağı için yemlik yapıldı, ihtiyaç duyulan yerlere paratoner konulurken, Park ve yeşil alan temizlik çalışmaları da yapıldı. Bunun yanı sırta ayrıca mahallemizin ihtiyacı olan Esenler Düğün Salonu projemizi çok kısa bir süre sonra tamamlayıp yaz döneminde düğün cemiyetlerimizi burada yapacağız” dedi.

Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır diyen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Yeni kurulan bir Belediye olmamıza rağmen bu kadar fazla hizmeti sıfırdan kurulan hiçbir Belediye yapamaz. Hedefi sadece çalışmak ve vatandaşına hizmet etmek olan Ergene Belediyemiz yeni dönemde de hizmetleriyle adından sıkça söz ettirecek” dedi.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
 haberleriBAĞLIK MAHALLESİ İFTAR SOFRASINDA BULUŞTU


GÜNDEM 25 Mayıs 2019
Ergene haberleri
 haberleriNKÜ’DEN DRONE EĞİTİMİ


GÜNDEM 25 Mayıs 2019
Ergene haberleri
 haberleriEmlak ve Çevre Temizlik Vergilerimizi Unutmayalım!


GÜNDEM 25 Mayıs 2019
Ergene haberleri
 haberleriKAYMAKAM YURT ESNAFLA BULUŞTU


GÜNDEM 25 Mayıs 2019
Ergene haberleri
 haberleriErgene’de Sünnet Şöleni Kayıtları Devam Ediyor


GÜNDEM 25 Mayıs 2019
Ergene haberleri
 haberleriKADINLARA ÇİFT MAAŞ


GÜNDEM 25 Mayıs 2019
Ergene haberleri
 haberleriEDİRNE BELEDİYESİ'NDEN 'ÖNCE YAYA' KAMPANYASINA DESTEK


GÜNDEM 25 Mayıs 2019
Ergene haberleri
 haberleriALBAYRAK BULGARİSTAN’DAKİ TÜRKLERLE


GÜNDEM 25 Mayıs 2019
Ergene haberleri
 haberleriGÜRKAN’DAN TAZİYE EVİ SÖZÜ


GÜNDEM 25 Mayıs 2019
Ergene haberleri
 haberleriTÜRKİYE’Yİ TEMSİL EDECEK TEK TAKIM


GÜNDEM 25 Mayıs 2019
Ergene haberleri
 haberleriGÜRKAN, MEMLEKETİ İPSALA’DA DENEYİMLERİNİ PAYLAŞTI


GÜNDEM 25 Mayıs 2019
Ergene haberleri
 haberleriCEY GRUP İFTAR YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİ


GÜNDEM 25 Mayıs 2019
Ergene haberleri
 haberleriCam Kırıkları Polenleri Tutuşturdu; 9 Bin Sandık Yandı


GÜNDEM 24 Mayıs 2019
Ergene haberleri
 haberleriHobi Bahçeleri Projesi Hayata Geçiriliyor


GÜNDEM 24 Mayıs 2019
Ergene haberleri
 haberleriÇöp Konteynerleri Dezenfekte Ediliyor


GÜNDEM 24 Mayıs 2019
Ergene haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org