Vatandaşlarımız Gereken Hassasiyeti Göstermeli

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Kapaklı Belediyesi olarak ilçe genelinde korona virüs tedbirlerinin alındığını ve periyodik şekilde dezenfekte çalışmalarının devam edeceğini açıklayan Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, vatandaşlardan Sağlık Bakanlığı’nın hazırladığı broşürleri dikkate alarak korunma yöntemlerini uygulamalarını önemle rica etti.
Haber Kapaklı 14 Mart 2020 Bu Haber 304 kişi tarafından okundu.

tekirdağ

Kapaklı Belediyesi tarafından ilçe çapında dünyayı etkisi altına alan ve Türkiye’de de görülen koronavirüse karşı alınan önlemler aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda KENTAŞ ekipleri, okullarda ve toplu taşıma araçlarında ilaçlama ve dezenfekte çalışmalarına devam ediyor. Kapaklı Belediyesi’nin sürdürdüğü dezenfekte çalışmaları hakkında açıklama yapan Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, "İlaçlama ve dezenfekte çalışmalarımıza belirli periyotlarda kentimiz genelinde devam ediyoruz. Halkımızın sağlığını her şeyden çok önemsiyoruz” ifadelerini kullandı.

 

 “İLÇE GENELİNDE TEDBİRLER ATTIRILDI”

 

Çin'in Vuhan eyaletinde ortaya çıkan ve dünyayı etksi altına alan koronovirüsün Türkiye’de de görülmesi üzerine ilçede tedbirlerin arttırıldığını kaydeden Belediye Başkanı Mustafa Çetin, “Ölümcül vakalara yol açan ve ülkemizde de rastlanan Corona Virüse(Covid-19) karşı ilçemizde de tedbirlerimizi en üst seviyeye çıkardık. Bu kapsamda belediyemizin bir iştiraki olan birçok alanda ilçemizde hizmetlerine aralıksız devam eden KENTAŞ tarafından kentimiz genelindeki tüm okullarda ve toplu taşıma araçlarında Corona Virüse(Covid-19) karşı alınan önlemler kapsamında ilaçlama ve dezenfekte çalışmalarımıza devam ediyoruz. Çalışmalarımız belirli periyotlarda kentimiz genelinde sürecek." şeklinde konuştu.

 

“KORUNMA ÖNLEMLERİNİ DİKKATLE UYGULAYIN”

 

Okullarda ve toplu ulaşım araçlarında dezenfekte işlemlerinin yapıldığını da sözlerine ekleyen Belediye Başkanı Çetin, "Periyodik ilaçlama ve dezenfekte çalışmalarımız ve Corona Virüse(Covid-19) karşı alınan önlemler kapsamında ilçemizdeki okullarımızda ve toplu taşıma araçlarında çalışmalarımız devam ediyor. Söz konusu virüse karşı umuma açık alanların dezenfekte çalışmalarının yanı sıra bireysel tedbirler de çok büyük önem arz etmektedir. Kişisel temizliğe büyük önem veren milletimizin, bu süreçte daha hassas bir şekilde davranmasını istirham ediyorum.” dedi. Sağlık Bakanlığı tarafından hazırlanan broşürlerdeki bilgileri uygulamaya özen göstermeleri konusunda vatandaşları uyaran Başkan Çetin, vatandaşlardan bu bilgileri aileleri ve yakınları ile de paylaşarak bu süreçte gereken hassasiyeti göstermelerini önemle rica etti.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
 haberleriAkıl ve Zeka Oyunları'nın Finalleri Kapaklı'da Başladı


GÜNDEM 12 Mart 2020
Kapaklı haberleri
 haberleriMobil ikram aracını 8 binden fazla vatandaş kullandı


GÜNDEM 18 Ocak 2020
Kapaklı haberleri
 haberleriTekirdağ‘da Fırtına Nedeniyle Gemiler Demir Attı


GÜNDEM 6 Nisan 2020
Kapaklı haberleri
 haberleriUzunköprü'de, toplu ulaşım 15 gün süreyle durduruldu


GÜNDEM 6 Nisan 2020
Kapaklı haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org