Vali Yıldırım’a Ziyaret

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Haber Süleymanpaşa 15 Şubat 2020 Bu Haber 272 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Vali Yıldırım’a Ziyaret

Kendi bölgelerinin yatırım imkanlarını tanıtmak, ikili iş birliği fırsatlarını incelemek amacıyla Tekirdağ’a gelen Ukrayna Kherson Vilayet Valisi Yuriy Husyev, Ukrayna İstanbul Başkonsolosu Oleksandr Gaman ve beraberindeki heyet Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım’ı makamında ziyaret etti.

Vali Husyev ve heyet Vali Yıldırım tarafından karşılandı. Sonrasında Valilik Makamında Vali Husyev ve Başkonsolos Gaman Şeref Defteri’ni imzalamasının ardından Vali Yıldırım, Vali Husyev ve Başkonsolos Gaman bir süre görüş alışverişinde bulundular.

Daha sonra Valilik Toplantı Salonu’na geçildi ve Trakya Kalkınma Ajansı tarafından bölgemizi ve ilimizi tanıtan bir sunum gerçekleştirildi. Ardından Vali Husyey, Kherson bölgesini tanıtan bir sunum yaptı.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
 haberleriŞehir Hastanesi Bağlantı Yolu Çalışmaları Başladı


GÜNDEM 4 Nisan 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTekirdağ’da Kuvvetli Rüzgar Etkili Oldu


GÜNDEM 5 Nisan 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTekirdağ'da Sahte Etil Alkol üretenlere Operasyon: 6 Gözaltı


GÜNDEM 4 Nisan 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTekirdağ’a Giriş-Çıkış Yasağı Uygulanmaya Başlandı


GÜNDEM 4 Nisan 2020
Süleymanpaşa haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org