Vali Aziz Yıldırım Tekirdağ Yetiştirme Yurdu Geleneksel Pilav Günü Etkinliğine Katıldı

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
Vali Aziz Yıldırım, Tekirdağ Aile, Çalışma, Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünce düzenlenen yetiştirme yurdundan yetişen vatandaşların katıldığı Geleneksel Pilav Günü Etkinliğine katıldı.
Haber Süleymanpaşa 8 Ekim 2019 Bu Haber 119 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Vali Aziz Yıldırım Tekirdağ Yetiştirme Yurdu Geleneksel Pilav Günü Etkinliğine Katıldı

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşının okunmasının ardından Aile, Çalışma, Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ülkü Uslu açılış konuşmasını yaptı.

Ardından Yetiştirme Yurdunda Yetişen Kemal Günay, Mehmet Bulut ve Hüseyin Gülsen duygu ve düşüncelerini ifade ettikleri bir konuşma yaptılar.

Ardından konuşan Vali Yıldırım; “Çocuk Esirgeme Kurumu 2011 yılında o zamanki adıyla Aile Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlandı. Bende ordaydım,  bakanlığın kuruluşunda acizane  bizimde çalışmalarımız oldu.  O zaman, yavrularımıza bulundukları ortamda temizlik hizmeti veren kardeşlerimizden her kademedeki genel müdüründen bakana kadar çok güzel hizmetler verenler oldu. Hepsini hayırla yad ediyorum. Hepsi gönül dostu insanlardı. Hepsi bunu bir dünyalık görev olarak görmekten başka aynı zamanda  uhrevi bir görev olarak görerek bir manevi hazza da sahip oldular.  2011’den sonra da  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı kuruldu. Fatma Şahin hanımı hayırla yad ediyorum. Burada Sayın Bakanımızla birlikte çalıştık ve geçen yıl itibariyle de  Çalışma Bakanlığıyla birleştirildi. Bu genel müdürlüğün bulunduğu bakanlık  Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı olarak değişti. İsim ne kadar değişirse değişsin,  önemli olan çocuklarımıza vermiş olduğumuz hizmettir.  İhtiyacı olanların sokakta açta açıkta bırakılmaması. Bunu devletimiz bütün imkanlarını seferber ederek  en güzel bir şekilde yapıyor. Buradaki yavrularımız sizlerden sonrada orada devletin himayesinde  kalan  çocuklarımız sadece devletin himayesinde olmaktan ziyade  biraz da sizlerin,  bizlerin gönül dostlarının himayesinde kalacaklar ve sizlerin yolundan giderek inşallah daha güzel yerlere gelecekler. Bu topluma daha faydalı olacak faaliyetlerde bulunacaklar  ve kendinden sonradakilere de daha fazla faydalı olacaklar. Hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

2014 Şömine Modellerini Gördünüz mü?
 haberleriIstranca Ormanları‘nda Mantar İçin Kamp Kuranlar Bu Yıl üzgün


GÜNDEM 14 Ekim 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleri'Gri' Listedeki DHKP-C'li, Yunanistan'a Kaçarken Yakalandı


GÜNDEM 14 Ekim 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriSıfır Aldığı Otomobilin Kaputunun Değiştiği Ortaya Çıktı


GÜNDEM 14 Ekim 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriKızılay, Çorlu'da Esnaflara Türk Bayrağı Dağıttı


GÜNDEM 14 Ekim 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriHayrabolu Göleti'nde 40 Kiloluk Yayın Yakalandı


GÜNDEM 14 Ekim 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriÇöken Çatının Altında Kalan Kadın Yaralandı


GÜNDEM 14 Ekim 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleri2 Torununa Cinsel İstismardan Tutuklandı


GÜNDEM 14 Ekim 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriELDER ve Boğazgücü'nden Başkan Gökhan'a Ziyaret


GÜNDEM 14 Ekim 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriBaşkan Gökhan'dan Boğazın Sultanlarına Moral Ziyareti


GÜNDEM 14 Ekim 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTürk Metal Sendikası'ndan Başkan Çetin’e Ziyaret


GÜNDEM 14 Ekim 2019
Süleymanpaşa haberleri
Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org