Vali Aziz Yıldırım ÇTSO Meclis Toplantısına Katıldı

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, ÇTSO Toplantı Salonunda düzenlenen Çorlu Ticaret ve Sanayi Odasının yılın son meclis toplantısına katıldı.
Haber Çorlu 1 Ocak 2020 Bu Haber 216 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Vali Aziz Yıldırım ÇTSO Meclis Toplantısına Katıldı

Toplantı, Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İzzet Volkan’ın konuşmasıyla başladı.

Ardından konuşan Vali Yıldırım; “İnşallah 2020 yılı 2019 yılından daha güzel, daha bereketli, daha fazla kazancı olan, ekonomimizin daha güzel yerlere geldiği bir yıl olur. Değerli sanayicilerimiz ekonomiye verdiğiniz katkıda inşallah daha iyi yerlere gelmenizi temenni ediyorum. Daha bereketli bir yıl olsun inşallah 2020, üretimi daha fazla olsun. Sizleri kutluyorum, Türkiye’nin ekonomisini ciddi katkılarda bulunuyorsunuz. Sayılarınızın daha çok olması için bizde devlet olarak elimizden geleni yapacağız. Üretime katkıda bulunmak için ne tür adımlar atılması gerekiyorsa yapmaya gayret edeceğiz.” dedi.

Toplantı sonrasında  Vali Yıldırım  Çorlu Kaymakamı Cafer Sarılı, ÇTSO Meclis Başkanı Erdim Noyan ile birlikte ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Volkan'ın makamına geçerek Dünya Odalar Federasyonu Yönetim Kurulu’na seçilen Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İzzet Volkan’ı tebrik etti ve çalışmalarında başarılar diledi.

2014 Şömine Modellerini Gördünüz mü?
 haberleriÇESAV 2020 Olağan Genel Kurul Toplantısı Yapıldı


GÜNDEM 20 Şubat 2020
Çorlu haberleri
 haberleriTekirdağ’da Kuvvetli Rüzgar Etkili Oldu


GÜNDEM 5 Nisan 2020
Çorlu haberleri
Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org