UMKE ile Afetlere Hazırlık projesine TRAKYAKA’dan Destek

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Haber Süleymanpaşa 15 Şubat 2020 Bu Haber 258 kişi tarafından okundu.

tekirdağ UMKE ile Afetlere Hazırlık projesine TRAKYAKA’dan Destek

Daha bilimsel bilgi ve veriler ile daha kaliteli hizmet sunabilmek için İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Hizmetleri Başkanlığı tarafından hazırlanan proje “Trakya Kalkınma Ajansından” Teknik Destek almaya hak kazandı.

Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin ve Tekirdağ İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Cengiz Becerir tarafından “UMKE ile Afetlere Hazırlık” projemizin uygulama sözleşmesi imzalandı.

Tekirdağ Sağlık İl Müdürlüğü tarafından konuyla ilgili yapılan açıklamada, “UMKE ile Afetlere Hazırlı” adlı projemiz kapsamında; 4x4 araçlar ile paletli araçları kullanmaları gereken UMKE çalışanlarının araç kullanım beceri ve yetkinliklerinin artırılarak afet durumunda üzerlerine düşen görevleri zamanında ve kazasız tamamlayabilmeleri için kendilerine teknik, teorik ,görsel, uygulamalı defansif sürüş ve 4x4 offroad eğitimi almaları hedeflenmiştir. Eğitimin toplam 36 saatlik iki gruba 6 günlük verilmesi planlanmıştır.” İfadelerine yer verildi.

Tekirdağ Sağlık İl Müdürü Cengiz Becerir, imza töreninde yaptığı konuşmada, “Eğitimlerimizin Müdürlüğümüz ve Halkımız için hayırlı olmasını temenni ediyorum. Desteklerinden dolayı Trakya Kalkınma Ajansı’na teşekkür ediyorum” dedi.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
 haberleriŞehir Hastanesi Bağlantı Yolu Çalışmaları Başladı


GÜNDEM 4 Nisan 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTekirdağ'da Sahte Etil Alkol üretenlere Operasyon: 6 Gözaltı


GÜNDEM 4 Nisan 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTekirdağ’a Giriş-Çıkış Yasağı Uygulanmaya Başlandı


GÜNDEM 4 Nisan 2020
Süleymanpaşa haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org