Ulusan Çerkezköy’deki Okulları Ziyaret Etti

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürü Ersan Ulusan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Gümüş ile birlikte Çerkezköy’de Kızılpınar Çok Programlı Anadolu Lisesi, Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Ortaokulu, İnci Narin Yerlici ve Raif Dinçkök Ortaokulunu ziyaret etti.
Haber Çerkezköy 6 Kasım 2019 Bu Haber 115 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Ulusan Çerkezköy’deki Okulları Ziyaret Etti

Tekirdağ Milli Eğitim Müdürü Ersan Ulusan ile birlikte Çerkezköy İlçe Milli Eğitim Hüseyin Gümüş Kızılpınar Çok Programlı Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti. Döner sermayesi yeni açılan okulda döner sermaye faaliyetleriyle ilgili yapılacak iş ve işlemler görüşüldü. Burada bölüm ve atölyeleri gezen Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürü Ersan Ulusan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Gümüş öğretmenler ve öğrencilerden bilgi aldı.

Ardından Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Ortaokulunu ziyaret eden Ulusan ve Gümüş, öğretmenlerle toplantı yapıldıktan sonra İnci Narin Yerlici İlkokulu’na gitti. Yöneticiler ve öğretmenlerle toplantı yapan Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürü Ersan Ulusan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Gümüş fikir alışverişinde bulundu. Son olarak Raif Dinçkök Ortaokulu’nda da okulun son durumunu değerlendiren Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürü Ersan Ulusan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Gümüş öğretmenler bir araya gelerek temenni toplantısı gerçekleştirdi.

2014 Şömine Modellerini Gördünüz mü?
 haberleriÇerkezköy İlçe Emniyet Müdürü Topkaya oldu


GÜNDEM 12 Ekim 2019
Çerkezköy haberleri
 haberleriBÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ HİZMET KERVANI ÇERKEZKÖY’DE


GÜNDEM 26 Haziran 2019
Çerkezköy haberleri
 haberleriÇanakkale Kardeş Kent Elçisi Neşe Yıldız


GÜNDEM 19 Kasım 2019
Çerkezköy haberleri
 haberleriŞarköy'de Yapımı Tamamlanan Cami İbadete Açıldı


GÜNDEM 18 Kasım 2019
Çerkezköy haberleri
 haberleriMalkara'da 'Derin Çatak' Şehitleri Anıldı


GÜNDEM 18 Kasım 2019
Çerkezköy haberleri
Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org