Geçtiğimiz günlerde Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz Trakya turuna çıktı. Edirne‘den başlayan Trakya turu Kırklareli ilinin ardından Tekirdağ Ülkü ocaklarında son buldu.

Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası
Geçtiğimiz günlerde Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz Trakya turuna çıktı. Edirne'den başlayan Trakya turu Kırklareli ilinin ardından Tekirdağ Ülkü ocaklarında son buldu.
Haber Gündem 8 Mart 2016 Bu Haber 1293 kişi tarafından okundu.

tekirdağ ülkü Ocaklarında Bayrak Değişimi

Geçtiğimiz günlerde Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz Trakya turuna çıktı. Edirne'den başlayan Trakya turu Kırklareli ilinin ardından Tekirdağ Ülkü ocaklarında son buldu.

Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ'da ülkü ocakları ile bir araya gelen Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz tek tek illerin sorunlarını dinledi. Akşam geç saatlere kadar süren Trakya turu Tekirdağ Ülkü ocaklarında son buldu. Tekirdağ Ülkü ocakları ziyareti esnasında bayrak değişimi gerçekleştirilirken 2 yıldır Tekirdağ Ülkü Ocakları başkanlığını başarılı bir şekilde yürüten Hakkı Açıkgöz bayrağı Bahadır Altınışık'a teslim etti. Devir teslimi Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz gerçekleştirirken iki yıl boyunca görevini başarı ile yerine getiren Hakkı Açıkgöz'e teşekkür etti.

''BAYRAĞI YERE DÜŞÜRMEYECEĞİZ ''

Devir teslimin ardından konuşan Ülkü Ocakları Tekirdağ İl Başkanı Bahadır Altınışık;  ''Öncelikle şahsımı bu göreve layık gören ve takdir buyuran Genel Başkanım Olcay kılavuz beye siz değerli dava arkadaşlarım huzurunda teşekkür ve saygılarımı sunarım. Önemli olan cennet mekan Başbuğumuz Alparslan Türkeş'inde ifade ettiği gibi, bayrağı yere düşürmemek,lekelememek kirletmemektir, Görevi devir aldığım Hakkı başkanıma bugüne kadar vermiş olduğu emekleri için teşekkür ve şükranlarımı sunarım. Bundan sonrada her daim kola kola olacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın'' diyerek konuşmasını noktaladı. 

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
 haberleriGazi Cür'ün İsmi Parkta Yaşatılacak


GÜNDEM 21 Ekim 2019
genel haberleri
 haberleriTekirdağ'da Tarihi Eser Operasyonu: 2 Gözaltı


GÜNDEM 20 Ekim 2019
genel haberleri
 haberleriOtomobilin Çarpıp, Üzerinden Geçtiği Kişi Öldü


GÜNDEM 19 Ekim 2019
genel haberleri
Haber Ara :
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org