UDEF’ten Nezaket Ziyareti

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu (UDEF) İstanbul Kurumsal İletişim Başkanı Necati İşbilen ve İstanbul Kurumsal İletişim Koordinatör Yardımcısı Semih Şafak Turan, Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mümin Şahin’i makamında ziyaret etti.
Haber Süleymanpaşa 6 Kasım 2019 Bu Haber 117 kişi tarafından okundu.

tekirdağ UDEF’ten Nezaket Ziyareti

Ziyarette, UDEF İstanbul Kurumsal İletişim Başkanı Necati İşbilen ve İletişim Koordinatör Yardımcısı Semih Şafak Turan, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mümin Şahin’e, UDEF ve uluslararası öğrenci çalışmaları hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’nde öğrenimini sürdüren uluslararası öğrenciler hakkında görüşmelerin gerçekleştirildiği ziyarette, Tekirdağ’da yapılan uluslararası öğrenci çalışmaları ile alakalı da karşılıklı görüşmelerde bulunuldu.

Ziyarette Üniversitemiz Dış İlişkiler Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Hasan Selçuk Eti de yer aldı.

Ziyaretin sonunda UDEF İstanbul Kurumsal İletişim Başkanı Necati İŞBİLEN, Prof.Dr. Mümin Şahin’e, UDEF plaketi takdim etti.

Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
 haberleriÇanakkale Kardeş Kent Elçisi Neşe Yıldız


GÜNDEM 19 Kasım 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriŞarköy'de Yapımı Tamamlanan Cami İbadete Açıldı


GÜNDEM 18 Kasım 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriMalkara'da 'Derin Çatak' Şehitleri Anıldı


GÜNDEM 18 Kasım 2019
Süleymanpaşa haberleri
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org