TÜRKİYE’NİN ESAS MESELELERİ BUHARLAŞTIRILIYOR

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Saadet Partisi Tekirdağ il Başkanlığı yeni dönem ilk divan toplantısını büyük bir coşkuyla gerçekleştirdi.
Haber Süleymanpaşa 8 Ekim 2019 Bu Haber 181 kişi tarafından okundu.

tekirdağ TÜRKİYE’NİN ESAS MESELELERİ BUHARLAŞTIRILIYOR

Tekirdağ Ticaret Odası salonunda gerçekleştirilen toplantıya Saadet Partisi Gençlik Kolları Genel Başkanı ve Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman katıldı.
Tekirdağ il Başkanı Feti Pehlivan 'ın selamlama konuşmasından sonra, farklı partilerden istifa ederek Saadet Partisine katılan üyelere Milletvekili Abdulkadir Karaduman tarafından rozetlerinin takıldı. 

KARADUMAN: TÜRKİYE’NİN ESAS MESELELERİ BUHARLAŞTIRILIYOR

Tekurdağ'da partisinin İl Divan toplantısına katılan Saadet Partisi Konya Milletvekili ve Gençlik Kokları Genel Baskanı Abdülkadir Karaduman, Türkiye’nin asıl sorunlarının buharlaştırıldığını söyledi. Karaduman, “Türkiye’deki siyasi iklimi, ülke problemlerinin masaya yatırıldığı bir siyaset iklimi değil, bu sorunları örtmek için daha büyük krizleri nasıl oluşturabiliriz bunun üzerine inşa edilen bir yönetim mantığı ile karşı karşıyayız” dedi.

Saadet Partisi Tekirdağ İl Teşkilatı yeni çalışma döneminin ilk divan toplantısını, Saadet Partisi Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı ve Konya Milletvekili Abdülkadir Karaduman’ın da katılımı ile gerçekleştirildi.

Toplantıda konuşan Saadet Partisi Konya Milletvekili Abdülkadir Karaduman, ülkedeki ekonomi ve dış politika üzerinde değerlendirmelerde bulundu. Ülke sorunlarının ört bas edilmeye çalışıldığını öne süren Karaduman, krizlerin en derin hissedildiği bir dönem yaşandığını söyledi. “ Ülkenin esas meseleleri buharlaştırılmaya çalışılıyor” diyen Milletvekili Karaduman, “Eğer bu ülkede kriz varsa faturasını hep birlikte ödeyeceksek rasyonel bir gerçekliği masanın üzerine yatırmak mecburiyetindeyiz” ifadelerini kullandı.

Karaduman, “ Şu anda Türkiye’deki siyasi iklim, ülke problemlerinin masaya yatırıldığı inşa edilen bir siyaset iklimi değil bu sorunları örtmek için daha büyük krizleri nasıl oluşturabiliriz bunun üzerine inşa edilen bir yönetim mantığı ile karşı karşıyayız.

Ülkenin esas meseleleri buharlaştırılmaya çalışılıyor. Eğer bu ülkede kriz varsa faturasını hep birlikte ödeyeceksek rasyonel bir gerçekliği masanın üzerine yatırmak mecburiyetindeyiz. Krizleri mermiler üzerinden açıklayacaksak, geçtiğimiz 30 Ağustos resepsiyonunda bir bardak meyve suyuna 150 Türk lirası harcanmıştır. Eğer bir savaştan geçiyorsak topyekun bedel ödeyelim. Vatandaş bedel öderken yüzde 3-4 maaş zammı yaparak anlattığınız şeylerin tamamı iki yüzlülükten ibarettir. Geçtiğimiz aylarda Sayıştay raporuna göre Cumhurbaşkanlığı sarayının günlük harcaması 2 milyon lira. 2 milyon liraya kaç tane mermi satın alabiliriz bunun hesabını yapabiliriz. Vatandaş perişan sefalet içinde yaşarken siz oralarda har vurup harman savurmayacaksınız.

Kızılay Güvenparkta bir vatandaş kendisini evine ekmek götürmediği için yakarken iki hafta önce alınan 4 tane makam arabasına 80 milyon lira para harcadılar. Ama vatandaşa gelince imtihandan bahsediyorlar. Vatandaşa gelince bu bir imtihandır bedelini ödememiz lazımdır diyorlar” dedi.
İl divan toplantısı, rapor müzakereleri, faaliyetler ve Yeni çalışma dönemi planlamasıyla son buldu.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
 haberleriANATOLIAN TIGERS MC'DEN SOKAK HAYVANLARINA YARDIM


GÜNDEM 15 Şubat 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriUMKE ile Afetlere Hazırlık projesine TRAKYAKA’dan Destek


GÜNDEM 15 Şubat 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriRetrobüs ile Süleymanpaşa’da Nostalji Yolculuğu


GÜNDEM 15 Şubat 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriVali Yıldırım’a Ziyaret


GÜNDEM 15 Şubat 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriKumbağ'da Beton Yol Çalışmaları Tamamlandı


GÜNDEM 13 Şubat 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriOkullarda Sıfır Atık Eğitimi Verilecek


GÜNDEM 13 Şubat 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriOtobüsü Sollamak İsterken Çarptığı Yaya Öldü


GÜNDEM 16 Şubat 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTekirdağ'da Geri Dönüşüm Fabrikasında Yangın


GÜNDEM 16 Şubat 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTekirdağ'da İki Grup Arasında Silahlı Kavga: 1 Ölü, 1 Yaralı


GÜNDEM 15 Şubat 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTekirdağ'da 2 Ton Sahte Etil Alkol Ele Geçirildi


GÜNDEM 15 Şubat 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTekirdağ’da Su Kanalına Düşen Otomobildeki 2 Kişi öldü


GÜNDEM 15 Şubat 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleri“Depreme Karşı Güçlendirme İçin Kenevir Kullanalım”


GÜNDEM 15 Şubat 2020
Süleymanpaşa haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org