TÜRKİYE’NİN ESAS MESELELERİ BUHARLAŞTIRILIYOR

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Saadet Partisi Tekirdağ il Başkanlığı yeni dönem ilk divan toplantısını büyük bir coşkuyla gerçekleştirdi.
Haber Süleymanpaşa 8 Ekim 2019 Bu Haber 105 kişi tarafından okundu.

tekirdağ TÜRKİYE’NİN ESAS MESELELERİ BUHARLAŞTIRILIYOR

Tekirdağ Ticaret Odası salonunda gerçekleştirilen toplantıya Saadet Partisi Gençlik Kolları Genel Başkanı ve Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman katıldı.
Tekirdağ il Başkanı Feti Pehlivan 'ın selamlama konuşmasından sonra, farklı partilerden istifa ederek Saadet Partisine katılan üyelere Milletvekili Abdulkadir Karaduman tarafından rozetlerinin takıldı. 

KARADUMAN: TÜRKİYE’NİN ESAS MESELELERİ BUHARLAŞTIRILIYOR

Tekurdağ'da partisinin İl Divan toplantısına katılan Saadet Partisi Konya Milletvekili ve Gençlik Kokları Genel Baskanı Abdülkadir Karaduman, Türkiye’nin asıl sorunlarının buharlaştırıldığını söyledi. Karaduman, “Türkiye’deki siyasi iklimi, ülke problemlerinin masaya yatırıldığı bir siyaset iklimi değil, bu sorunları örtmek için daha büyük krizleri nasıl oluşturabiliriz bunun üzerine inşa edilen bir yönetim mantığı ile karşı karşıyayız” dedi.

Saadet Partisi Tekirdağ İl Teşkilatı yeni çalışma döneminin ilk divan toplantısını, Saadet Partisi Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı ve Konya Milletvekili Abdülkadir Karaduman’ın da katılımı ile gerçekleştirildi.

Toplantıda konuşan Saadet Partisi Konya Milletvekili Abdülkadir Karaduman, ülkedeki ekonomi ve dış politika üzerinde değerlendirmelerde bulundu. Ülke sorunlarının ört bas edilmeye çalışıldığını öne süren Karaduman, krizlerin en derin hissedildiği bir dönem yaşandığını söyledi. “ Ülkenin esas meseleleri buharlaştırılmaya çalışılıyor” diyen Milletvekili Karaduman, “Eğer bu ülkede kriz varsa faturasını hep birlikte ödeyeceksek rasyonel bir gerçekliği masanın üzerine yatırmak mecburiyetindeyiz” ifadelerini kullandı.

Karaduman, “ Şu anda Türkiye’deki siyasi iklim, ülke problemlerinin masaya yatırıldığı inşa edilen bir siyaset iklimi değil bu sorunları örtmek için daha büyük krizleri nasıl oluşturabiliriz bunun üzerine inşa edilen bir yönetim mantığı ile karşı karşıyayız.

Ülkenin esas meseleleri buharlaştırılmaya çalışılıyor. Eğer bu ülkede kriz varsa faturasını hep birlikte ödeyeceksek rasyonel bir gerçekliği masanın üzerine yatırmak mecburiyetindeyiz. Krizleri mermiler üzerinden açıklayacaksak, geçtiğimiz 30 Ağustos resepsiyonunda bir bardak meyve suyuna 150 Türk lirası harcanmıştır. Eğer bir savaştan geçiyorsak topyekun bedel ödeyelim. Vatandaş bedel öderken yüzde 3-4 maaş zammı yaparak anlattığınız şeylerin tamamı iki yüzlülükten ibarettir. Geçtiğimiz aylarda Sayıştay raporuna göre Cumhurbaşkanlığı sarayının günlük harcaması 2 milyon lira. 2 milyon liraya kaç tane mermi satın alabiliriz bunun hesabını yapabiliriz. Vatandaş perişan sefalet içinde yaşarken siz oralarda har vurup harman savurmayacaksınız.

Kızılay Güvenparkta bir vatandaş kendisini evine ekmek götürmediği için yakarken iki hafta önce alınan 4 tane makam arabasına 80 milyon lira para harcadılar. Ama vatandaşa gelince imtihandan bahsediyorlar. Vatandaşa gelince bu bir imtihandır bedelini ödememiz lazımdır diyorlar” dedi.
İl divan toplantısı, rapor müzakereleri, faaliyetler ve Yeni çalışma dönemi planlamasıyla son buldu.

Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
 haberleriIstranca Ormanları‘nda Mantar İçin Kamp Kuranlar Bu Yıl üzgün


GÜNDEM 14 Ekim 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleri'Gri' Listedeki DHKP-C'li, Yunanistan'a Kaçarken Yakalandı


GÜNDEM 14 Ekim 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriSıfır Aldığı Otomobilin Kaputunun Değiştiği Ortaya Çıktı


GÜNDEM 14 Ekim 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriKızılay, Çorlu'da Esnaflara Türk Bayrağı Dağıttı


GÜNDEM 14 Ekim 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriHayrabolu Göleti'nde 40 Kiloluk Yayın Yakalandı


GÜNDEM 14 Ekim 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriÇöken Çatının Altında Kalan Kadın Yaralandı


GÜNDEM 14 Ekim 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleri2 Torununa Cinsel İstismardan Tutuklandı


GÜNDEM 14 Ekim 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriELDER ve Boğazgücü'nden Başkan Gökhan'a Ziyaret


GÜNDEM 14 Ekim 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriBaşkan Gökhan'dan Boğazın Sultanlarına Moral Ziyareti


GÜNDEM 14 Ekim 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTürk Metal Sendikası'ndan Başkan Çetin’e Ziyaret


GÜNDEM 14 Ekim 2019
Süleymanpaşa haberleri
Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org