TSO Yönetimi Süleymanpaşa Kaymakamı Kaya’yı Ziyaret Etti

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Hakan Şık, Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Başkan Yardımcıları Göksel Karaevli ve Cemil Koçaş, Yönetim Kurulu Üyeleri Mithat Saygı, Serdar Gül ve Genel Sekreter İrfan Ekici, Süleymanpaşa Kaymakamı Harun Kaya’ya hoş geldin ziyareti gerçekleştirdiler.
Haber Süleymanpaşa 12 Ekim 2019 Bu Haber 139 kişi tarafından okundu.

tekirdağ TSO Yönetimi Süleymanpaşa Kaymakamı Kaya’yı Ziyaret Etti

Başkan Günay, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası hakkında Kaymakam Kaya’ya bilgiler aktardı ve yeni görevinin hayırlı olmasını dileyerek Süleymanpaşa’ya değer katacak projeleri hayata geçirme noktasında Tekirdağ TSO olarak elimizden geleni yapmaya hazırız dedi. Ziyarette Meclis Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri kendilerini tanıtarak, yapmış oldukları iş ve sektörlerine dair bilgi paylaşımında bulundu. Kaymakam Harun Kaya da Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi’ne ziyaretleri adına teşekkür etti.

Gündeme ilişkin ve Tekirdağ’ın sosyal ve ekonomik durumu hakkında konuların da görüşülmesinin ardından ziyaret sona erdi.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
 haberleriBahçesinde 55 Kiloluk Bal Kabağı Yetiştirdi


GÜNDEM 20 Kasım 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriMalkara’da 5 Bin Kişinin Katılımıyla Yağmur Duası Yapıldı


GÜNDEM 20 Kasım 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTekirdağ'da, 286 Milyar Metreküp Doğal Gaz Rezervi Heyecanı


GÜNDEM 20 Kasım 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriFotokopanla Kara Ağaçkakan Görüntülendi


GÜNDEM 20 Kasım 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriÇanakkale Kardeş Kent Elçisi Neşe Yıldız


GÜNDEM 19 Kasım 2019
Süleymanpaşa haberleri
Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org