TroyMUN‘da Lise Öğrencileri Buluştu

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
Çanakkale Belediyesinin destekleri ile düzenlenen, Çanakkale'nin tek Model Birleşmiş Milletler (MUN) Konferansı olan TroyMUN Konferansları devam ediyor.
Haber Gündem 18 Kasım 2019 Bu Haber 70 kişi tarafından okundu.

tekirdağ TroyMUN'da Lise Öğrencileri Buluştu

İklim değişikliği teması ile bu yıl üçüncüsü düzenlenen TroyMUN Konferansları, orta okul öğrencilerinin ardından, 15 Kasım 2019 Cuma günü ÇTSO İbrahim Bodur Konferans Salonunda lise öğrencilerine yönelik düzenlenen etkinlik ile devam etti. ÇTSO İbrahim Bodur Konferans Salonunda düzenlenen açılış programına Belediye Başkan Vekili Deniz Erdem, Çan Belediye Başkanı Bülent Öz'ün yanı sıra kurum temsilcileri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Katılımcı öğrencilerin yaptıkları müzik dinletisi ile başlayan etkinlik, açılış konuşmaları ve sinevizyon gösterimleri ile son buldu. 

Gençlerin tartışma kültürünü benimsemeleri, topluluk önünde konuşma deneyimi edinmeleri, ayrıca bireysel ve ekip çalışmalarını deneyimlemeleri amacı ile düzenlenen TroyMUN Konferansları, lise düzeyinde 750 öğrenci ve öğretmenlerinin iklim değişikliği başlığında hazırladıkları sunum ve etkinlikler ile 17 Kasım 2019 tarihine kadar devam edecek.

Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
 haberleriMisafir Kaldığı Evin Sahibini Öldürdü


GÜNDEM 10 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleriAtatürk Evinin Temeli Atıldı


GÜNDEM 9 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleriEnez'de 38 kaçak göçmen yakalandı


GÜNDEM 9 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleriEdirne'de vakıflara ait iş yerlerine rayiç ayarı


GÜNDEM 9 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleriEvinin merdiveninden düştü, hastanede öldü


GÜNDEM 9 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleriKırklareli'de avcılara sıkı denetim


GÜNDEM 9 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleriÇorlu'da Uyuşturucu Operasyonu


GÜNDEM 9 Aralık 2019
genel haberleri
Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org