TRAKYAKENT’den İmar Kanunu ve Yönetmeliği Eğitimi

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Doğu-Batı Trakya Belediyeler Birliği TRAKYAKENT ve Marmara Belediyeler Birliği işbirliğinde düzenlenen “İmar Kanunu – Planlı Alanlar İmar Yönetmeliği” konulu üye belediyelerin personeline yönelik eğitim çalışması, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odasında gerçekleştirildi.
Haber Süleymanpaşa 12 Ekim 2019 Bu Haber 130 kişi tarafından okundu.

tekirdağ TRAKYAKENT’den İmar Kanunu ve Yönetmeliği Eğitimi

10 ve 11 Ekim tarihlerindeki günübirlik programa Trakyakent Birlik Müdürü ve Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Behcet Atlı, İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanı Dilşad Ergin, Emlak ve İstimlak Dairesi Başkanı Yüksel Özdal, Üye Belediyelere bağlı daire müdürleri, yetkili ve sorumlu personel katıldı.

İki gün süren eğitim çalışmasında konuşmacı olarak yer alan Türkiye Belediyeler Birliği Genel Sekreter Yardımcısı, Taşınmaz Geliştirme Uzmanı İnşaat Mühendisi Abdurrahman Keleş, İmar Kanunu – Planlı Alanlar İmar Yönetmeliği kapsamında, “3194 Sayılı İmar Kanunu, Paiy ve Yapı Belgeleri” konusuna ilişkin yönetmelikler, imar kanunu, imar planları, süreçler, aşamalar, uygulamalar vb. birçok alt tema hakkında bilgilendirme yaptı.

Konuşmacı Abdurrahman Keleş programı düzenleyen Trakyakent ve Marmara Belediyeler Birliği yetkililerine teşekkür ederken, personel ile bir arada bulunmaktan ve kendilerini tanımaktan memnuniyet duyduğunu belirterek, mevzuatın durumuna göre sonraki programlarda da birlikte olmayı diledi.

Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
 haberleriTekirdağ'da Tedavi Edilen Pelikan Doğaya Salındı


GÜNDEM 22 Kasım 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTekirdağ'da Kaza: 1'i Çocuk 5 Yaralı


GÜNDEM 22 Kasım 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTekirdağ'da Otomobil Sürücüsü Yayaya Çarpıp, Kaçtı


GÜNDEM 22 Kasım 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTekirdağ'da, Dere Yatağında Erkek Cesedi Bulundu


GÜNDEM 21 Kasım 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTekirdağ'da 35 Kaçak Göçmen Yakalandı


GÜNDEM 21 Kasım 2019
Süleymanpaşa haberleri
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org