TRAKYA SİVİL KIRSAL KALKINMA PLATFORMU GEÇİCİ YÜRÜTME KURULU TOPLANTISI YAPILDI

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Trakya Sivil Kırsal Kalkınma Platformu Geçici Yürütme Kurulu Toplantısı, Malkara Belediye Akademisi Binasında Trakya Sivil Kırsal Kalkınma Platformu Geçici Yürütme Kurulu Başkanı Hasan Akçay’ın başkanlığında gerçekleştirildi.
Haber Malkara 19 Ekim 2019 Bu Haber 163 kişi tarafından okundu.

tekirdağ TRAKYA SİVİL KIRSAL KALKINMA PLATFORMU GEÇİCİ YÜRÜTME KURULU TOPLANTISI YAPILDI

Yürütme Kurulu Toplantısına; Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler Daire Başkanı Hacı Aslan, Trakya Sivil Kırsal Kalkınma Platformu Geçici Yürütme Kurulu Üyeleri ve Malkara Belediyesi personeli Hilal Mete katıldı.

Toplantıda Trakya Sivil Kırsal Kalkınma Platformu Geçici Yürütme Kurulu Üyeleri, Trakya Sivil Kırsal Kalkınma Platformunun kısa, orta ve uzun vadede hayata geçireceği çalışmaların değerlendirmesini yaparak,  gündem maddelerini görüşüp karara bağladılar.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
 haberleriBahçesinde 55 Kiloluk Bal Kabağı Yetiştirdi


GÜNDEM 20 Kasım 2019
Malkara haberleri
 haberleriFotokopanla Kara Ağaçkakan Görüntülendi


GÜNDEM 20 Kasım 2019
Malkara haberleri
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org