Trakya Birlik Kapılarını Zihin Engellilere Açtı

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Genel Müdürlüğü Edirne’de bulunan Trakya Birlik, Çorlu İlçesinin Şerefli Çiftliği mevkiinde bulunan Entegre Tesislerinin kapılarını ZİÇEV’in zihin engelli öğrencilerine açtı. Dünya Engelliler günü münasebetiyle Entegre Tesislere davet edilen zihin engelliler tesislerde gezdi.
Haber Çorlu 13 Aralık 2019 Bu Haber 200 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Trakya Birlik Kapılarını Zihin Engellilere Açtı

1966 yılında Babaeski, Edirne ve Lüleburgaz Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifleri`nin biraraya gelerek kurdukları Trakya Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifleri Birliği kısa adı ile Trakya Birlik olarak tanınmaktadır. Trakya Birlik bölgemizde üretilen ayçiçeğinin yılda ortalama % 30 - % 50 sini mübayaa etmektedir.

Büyükşehir Belediyesini tahsis ettiği araçla Tesislerin kapısından giriş yapan engellileri kapıda duran güvenlikçiler sarı yelek dağıtarak karşıladı. Sarı yelekleri giyen zihinsel engellilerin motivasyonu görülmeye değerdi. İdare bina girişinde samimi bir şekilde güler yüzle karşılanan engelliler konferans salonuna davet edildi. Burada ikramda bulunulan zihin engellilere Trakya Birlik tarafından hazırlanan reklam filmleri izlettirildi. Reklam filmlerinden son derece keyif alan engelliler müzik eşliğinde oyunlar oynadı. Trakya Birlik yazan kalem ve anahtarlıklar hediye olarak verildi.

Öğrencilere daha sonra son derece keyif aldıkları yemek ikramında bulunuldu. Tekirdağ köftesi, çorba, piyaz, ayran ve tatlının olduğu menü engelli öğrenciler tarafından çok büyük bir keyifle yenildi. Gezi hatıra fotoğrafı çekilmesiyle son buldu.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
 haberleri"Saadet Partisi Esnafı Dinliyor"


GÜNDEM 7 Ocak 2020
Çorlu haberleri
 haberleriAkademili Minikler Karne Coşkusu Yaşadı


GÜNDEM 21 Ocak 2020
Çorlu haberleri
 haberleriAydoğdu SEM’de Karne Heyecanı


GÜNDEM 21 Ocak 2020
Çorlu haberleri
 haberleriBrifing Toplantısı


GÜNDEM 21 Ocak 2020
Çorlu haberleri
 haberleriBüyükşehir’den Atatürk Büstü


GÜNDEM 20 Ocak 2020
Çorlu haberleri
 haberleriTekirdağ Merkezli 5 İlde 'Sağlıkta Vurgun' Operasyonu


GÜNDEM 20 Ocak 2020
Çorlu haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org