“TOPRAK VE CAMDAN HİKÂYELER” SERGİSİ AÇILDI

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
Silivri Belediyesi Kültür Müdürlüğü kursiyerlerinin vitray, mozaik ve seramik çalışmalarını sergilediği “Toprak ve Camdan Hikâyeler” sergisi açıldı.
Haber Gündem 24 Ocak 2020 Bu Haber 155 kişi tarafından okundu.

tekirdağ “TOPRAK VE CAMDAN HİKÂYELER” SERGİSİ AÇILDI

Silivri Belediyesi Kültür Müdürlüğü kursiyerleri tarafından seramik, mozaik ve vitray ürünler kullanılarak hazırlanan ürünlerin yer aldığı “Toprak ve Camdan Hikâyeler” konulu sergi, Sanat Galerisi’nde açıldı. Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz’ın açılışını yaptığı sergi 22-30 Ocak tarihleri boyunca ziyaret edilebilecek.

BAŞKAN YILMAZ: “SATIŞ YERİ İMKÂNI SAĞLAYACAĞIZ”

Vitray-Mozaik Eğitmeni Suzan Cesur ile Seramik Eğitmeni Gülcihan Yönet’in öncülüğünde, Silivri Belediyesi Kültür Merkezi kursiyerleri tarafından hazırlanan serginin açılış töreni Sanat Galerisi’nde gerçekleştirildi. Açılışa Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz eşi Ezgi Yılmaz ile birlikte katıldı. Serginin açılış kurdelesini eğitmenler, kursiyerler ve davetliler ile birlikte kesen Başkan Yılmaz, yaptığı konuşmada; “Silivri Belediyesi Kültür Müdürlüğümüzün kültür sanat etkinlikleri kapsamında düzenlediği sergi açılışına ilginizden dolayı çok teşekkür ediyorum. Ayrıca birbirinden güzel eserler ortaya çıkaran kursiyerlerimizi ve eğitmenlerimizi yürekten tebrik ediyorum. Kursiyerlerimizin cam, vitray, seramik ve mozaik çalışmalarını daha rahat yapabilecekleri alanları ve imkânları artıracağız. Mekân olarak zorlandıklarını ifade eden kursiyerlerimizden biraz daha sabırlı olmalarını, Silivri’ye yakışan sosyal, kültürel, sanatsal spor tesislerinin bundan sonraki zaman diliminde birçoğunun tamamlanacağını müjdelemek istiyorum. Bu gibi faaliyetlerde hanımefendilerin yanında olacağımızı, önümüzdeki günlerde yaptıkları çalışmaları satışa sunacakları, aile bütçesine katkıda bulunacakları satış yerlerini de hizmetine sunacağımızı ifade etmek istiyorum.” dedi. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği sergiyi gezen Başkan Yılmaz, kursiyerlerin hazırladığı eserleri tek tek inceleyerek bilgi aldı. 

Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
 haberleriÇorlu Kaymakamı: Uyuşturucu Konusunda Çok Hassasız


GÜNDEM 17 Şubat 2020
genel haberleri
 haberleriEti, Güven Tazeledi


GÜNDEM 17 Şubat 2020
genel haberleri
 haberleriOtobüsü Sollamak İsterken Çarptığı Yaya Öldü


GÜNDEM 16 Şubat 2020
genel haberleri
 haberleriTekirdağ'da Geri Dönüşüm Fabrikasında Yangın


GÜNDEM 16 Şubat 2020
genel haberleri
 haberleriTekirdağ'da 2 Ton Sahte Etil Alkol Ele Geçirildi


GÜNDEM 15 Şubat 2020
genel haberleri
 haberleriANATOLIAN TIGERS MC'DEN SOKAK HAYVANLARINA YARDIM


GÜNDEM 15 Şubat 2020
genel haberleri
 haberleriRetrobüs ile Süleymanpaşa’da Nostalji Yolculuğu


GÜNDEM 15 Şubat 2020
genel haberleri
 haberleriVali Yıldırım’a Ziyaret


GÜNDEM 15 Şubat 2020
genel haberleri
Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org