TOBB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden Günay’a Ziyaret

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Büşra Ertekin ve beraberindeki Müdür Yardımcıları Mustafa Püsküllü ve Hayriye Selin Karaman, Okul Aile Birliği Başkan Yardımcısı Esra Salkım ve okul öğrencileri ile birlikte Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay’ı makamında ziyaret ettiler.
Haber Süleymanpaşa 21 Ekim 2019 Bu Haber 156 kişi tarafından okundu.

tekirdağ TOBB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden Günay’a Ziyaret

Okul Müdürü Büşra Ertekin, 2019-2020 eğitim-öğretim yılında faaliyete geçmeleri ve öğrencilere son teknoloji ve sistemlerle ile donatılan okul kazandırdıkları için Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ve TOBB Yönetim Kurulu nezdinde Cengiz Günay’a teşekkür ederek okulun son durumu hakkında bilgiler aktardı.

Tekirdağ TSO Başkanı Günay, gerçekleşen ziyaretten son derece memnuniyet duyduğunu ifade ederek, “Şehrimize TOBB Başkanımız M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nun öncülüğünde okul kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Çocuklarımız, gençlerimiz bizlerin yarınları, umutları. Bu nedenle onlara sağladığımız her imkân, her yatırım ülkemizin gelişimine yaptığımız yatırımdır ve her fırsatta ifade ettiğimiz gibi değerini yitirmeyen ve her zaman kazandıran yatırım eğitime yapılan yatırımdır. Ümit ediyorum ki 2019-2020 eğitim-öğretim yılı içinde kıymetli Başkanımız Rifat Bey’in de katılımı ile resmi bir törenle okul açılışımızı gerçekleştirmeyi planlıyoruz.” diyerek yapılan ziyaret için yetkililere teşekkür etti.

Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
 haberleriŞarköy'de Yapımı Tamamlanan Cami İbadete Açıldı


GÜNDEM 18 Kasım 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriMalkara'da 'Derin Çatak' Şehitleri Anıldı


GÜNDEM 18 Kasım 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTekirdağ'da Çatıdan Düşen İşçi Yaralandı


GÜNDEM 17 Kasım 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriŞarköy'de 97'nci Yıl Kutlamaları


GÜNDEM 17 Kasım 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTekirdağ'da TAG Toplantısı


GÜNDEM 17 Kasım 2019
Süleymanpaşa haberleri
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org