TESKİ Çorlu Çarşı Veznesine Ziyaret

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
ekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, TESKİ Genel Müdürü İbrahim İçöz TESKİ Çorlu Çarşı Veznesini ziyaret etti.
Haber Çorlu 29 Mart 2019 Bu Haber 449 kişi tarafından okundu.

tekirdağ TESKİ Çorlu Çarşı Veznesine Ziyaret

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, TESKİ Genel Müdürü İbrahim İçöz, Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi (TESKİ) tarafından Çorlu Belediyesi Atatürk Kent Enstitüsü binasında hizmete giren TESKİ Çorlu Çarşı Veznesini ziyaret ederek görevlilerden bilgiler aldılar.

Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi (TESKİ) tarafından halkın hizmetine sunulan Çorlu Çarşı Veznesi'nde incelemelerde bulunan Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, görevlilerden yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler aldıklarını söyledi.

Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
 haberleriÇESAV 2020 Olağan Genel Kurul Toplantısı Yapıldı


GÜNDEM 20 Şubat 2020
Çorlu haberleri
 haberleriTekirdağ’da Kuvvetli Rüzgar Etkili Oldu


GÜNDEM 5 Nisan 2020
Çorlu haberleri
Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org