Terziler Odası Yeni Yerine Taşındı

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Tekirdağ Terziler Konfeksiyon, Tuhafiye Giyim Sanatkarları Esnaf Odasının yeni hizmet yerinin açılışı yapıldı.
Haber Süleymanpaşa 10 Mart 2020 Bu Haber 279 kişi tarafından okundu.


Belediye İş Merkezindeki açılışa Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, MHP İl Başkanı İlker Yücel, Ticaret Odası Başkanı Cengiz Günay, Oda Başkanlarının yanı sır birçok davetli katıldı.

Açılışta konuşan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, yeni yerin hayırlı olmasını dileyerek, ”İnşallah daha güzel mekanları olan oda binalarımız olur. Bu yerler için Büyükşehir Belediyemizle birlikte altından kalkarız. Esnaflarımıza bol kazançlı bir yaz dönemi diliyorum” dedi.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ise yeni yerde bol kazançlar diledi.

Tekirdağ Terziler Konfeksiyon, Tuhafiye Giyim Sanatkarları Esnaf Odası Başkanı Ümit Güler ise Bundan sonra çok farklı hizmetlere imza atacaklarını ifade ederek, sözlerini şöyle sürdürdü;”Daha önce vermiş olduğum tüm sözlerini yerine getirdim. Bundan sonra çok farklı hizmetlere imza atacağız. Belediye Başkanlarımızla istişareler edip üyelerimize katkı sağlamak için çalışacağız.  Süleymanpaşa Belediye Başkanımız Kadir Albayrak ve Süleymanpaşa Belediye Başkanımız Cüneyt Yüksel ile uyum içinde çalışıyoruz”

Konuşmaların ardından açılış kurdelası Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Esnaf Odası Başkanı Sami Kayın ve Tekirdağ Terziler Konfeksiyon, Tuhafiye Giyim Sanatkarları Esnaf Odası Başkanı Ümit Güler Tarafından kesildi.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
 haberleriTekirdağ TSO’dan Geçmiş Olsun Ziyareti


GÜNDEM 20 Mart 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriPiyasaya Kaçak Etil Alkol Süren Çifte Gözaltı


GÜNDEM 2 Nisan 2020
Süleymanpaşa haberleri
Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org