Temiz Çevre Çalışmaları Devam Ediyor

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
Çorlu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri ile "Denetimli Serbestlik Temiz Çevre Projesi" kapsamında hükümlüler tarafından ortaklaşa yürütülen temizlik çalışmalarının üçüncüsü gerçekleştirildi.
Haber Çorlu 28 Kasım 2019 Bu Haber 208 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Temiz Çevre Çalışmaları Devam Ediyor

Adalet Bakanlığı Denetimli Serbestlik Daire Başkanlığı ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Türkiye genelinde yürütülen "Denetimli Serbestlik Temiz Çevre Projesi" kapsamında hükümlüler ve Çorlu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Havuzlar Mahallesi Orhan Kemal Caddesi'nde bulunan mezarlık yolunda temizlik çalışması gerçekleştirdi.

Temizlik yapılan alanda bulunan metruk binaların yıkımının da gerçekleştirildiği çalışmalar kapsamında Çorlu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü personeli ve hükümlülerden oluşan yaklaşık 30 kişilik ekip, temizlik çalışmalarının sonunda yaklaşık 1.500 kilogram çöp ve atık toplayarak alanı temizlendi.

Öte yandan "Denetimli Serbestlik Temiz Çevre Projesi"nin önümüzdeki süreç içinde hava şartlarının da elverdiği ölçüde farklı noktalarda da sürdürülmesinin planlandığı belirtildi.

2014 Şömine Modellerini Gördünüz mü?
 haberleriÇESAV 2020 Olağan Genel Kurul Toplantısı Yapıldı


GÜNDEM 20 Şubat 2020
Çorlu haberleri
 haberleriPiyasaya Kaçak Etil Alkol Süren Çifte Gözaltı


GÜNDEM 2 Nisan 2020
Çorlu haberleri
Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org