TEKNOPARK Genel Kurul Toplantısı Yapıldı

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Haber Süleymanpaşa 18 Şubat 2020 Bu Haber 142 kişi tarafından okundu.

tekirdağ TEKNOPARK Genel Kurul Toplantısı Yapıldı

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi (Teknopark) Genel Kurul Toplantısı Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Rektör Prof. Dr. Mümin Şahin başkanlığında Rektörlük Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

Toplantıya Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay, Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İzzet Volkan, Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Süleyman Kozuva ve Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi adına Gökhan İnce, Teknopark Genel Müdürü Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bülent Eker ve Teknopark Genel Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Barış Kocabıyık katıldı.

Yönetim Kurulu toplantısı Teknopark A.Ş. Müdürü Prof. Dr. Bülent Eker tarafından açıldı ve Teknopark hakkında gerekli açıklamalar ve faaliyetlerle ilgili bilgilendirme yapıldı.

Toplantı bir önceki kararların gözden geçirilmesi ve yeni gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından, Teknopark’ın önümüzdeki süreçte yürüteceği faaliyetler hakkında bilgilendirmede bulunulmasıyla sona erdi.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
 haberleriTekirdağ TSO’dan Geçmiş Olsun Ziyareti


GÜNDEM 20 Mart 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriŞEHİRLERARASI OTOBÜS TERMİNALİNDE ATEŞ ÖLÇÜMÜ YAPILIYOR


GÜNDEM 3 Nisan 2020
Süleymanpaşa haberleri
Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org