Tekirdağ‘ın Medeniyet Mirası Gün Yüzüne Çıkartılacak

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, "Heraion Teikhos Antik Kenti"nde Namık Kemal Üniversitesi (NKÜ) tarafından yapılacak olan bilimsel kazı çalışmalarına destek verecek.
Haber Süleymanpaşa 11 Ekim 2019 Bu Haber 202 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Tekirdağ'ın Medeniyet Mirası Gün Yüzüne Çıkartılacak

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Heraion Teikhos Antik Kenti için Namık Kemal Üniversitesi ile iş birliği protokolü imzaladı.

İş birliği protokolü, Büyükşehir Belediyesi Başkanlık Makamında Başkan Kadir Albayrak ve Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mümin Şahin arasında imzalandı. İmzalanan protokole göre, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Namık Kemal Üniversitesi tarafından yürütülen kazı çalışmalarına destek olacak.

Karaevli Mahallesi'nde bulunan ve Trak Medeniyetinin izlerinin bulunduğu Heraion Teikhos Antik Kenti'nde, Trakların sağlık ve kült merkezlerinin ortaya çıkarılması hedefleniyor.

"Şehrimizin Kültür ve Turizmine Destek Olacağız"

Konu hakkında açıklama yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, "Büyükşehir Belediyesi ve Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi iş birliğiyle "Heraion Teikhos Antik Kenti'nde" bilimsel kazı çalışmalarına destek verilmesi için Rektörümüz Prof. Dr. Mümin Şahin ile birlikte ortak hizmet protokolünü imzaladık. Bu protokol ile şehrimizin kültür ve turizmine destek olacağız. Hayırlı olsun" dedi.

Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
 haberleriÇamaşır Makinesinden Torba Torba Uyuşturucu Çıktı


GÜNDEM 15 Kasım 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleri25 Bin Liralık Islak Mendil Hırsızlığına 5 Gözaltı


GÜNDEM 15 Kasım 2019
Süleymanpaşa haberleri
Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org